fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з Германом Галущенком, Міністром енергетики України

  • Дата: 20/07/2023 (ЧТ)
  • Мова: українська (з перекладом)
  • Час: 12:00 - 14:00
  • Початок реєстраціїоб 11:30
Місце проведення:

Готель «Інтерконтиненталь» (Велика Житомирська, 2А)

РЕЄСТРАЦІЯ ОНЛАЙН
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч Асоціації з Германом Галущенком, Міністром енергетики України. Дата: 20 липня2023. Час: 12:00 14:00. Мова: українська (з перекладом). Початок реєстрації об 11:30. Місце проведення: Готель «Інтерконтиненталь» (Велика Житомирська, 2А). Реєстрація закрита! Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас на зустріч з Германом Галущенком, Міністром енергетики України, яка відбудеться 20 липня о 12:00. Під час зустрічі учасники дізнаються про плани Уряду щодо розвитку енергетичного сектору, обговорять необхідні реформи для розвитку в країні стабільної, безпечної та конкурентоспроможної енергетики, співпрацю бізнесу та державного сектору, підготовку до зими, а також інші актуальні питання галузі. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Мудрик. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 218 09 03.

Реєстрація закрита!

Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас на зустріч з Германом Галущенком, Міністром енергетики України, яка відбудеться 20 липня о 12:00.

Під час зустрічі учасники дізнаються про плани Уряду щодо розвитку енергетичного сектору, обговорять необхідні реформи для розвитку в країні стабільної, безпечної та конкурентоспроможної енергетики, співпрацю бізнесу та державного сектору, підготовку до зими, а також інші актуальні питання галузі.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Мудрик

Зв'язатись
+380 (67) 218 09 03
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: