fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Асоціації з Данилом Гетманцевим, Головою Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики

  • Дата: 19/09/2023 (ВТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 16:30 - 18:00
Місце проведення:

Онлайн на платформі Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Асоціації з Данилом Гетманцевим, Головою Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики. Дата: 19 вересня2023. Час: 16:30 18:00. Мова: Українська. Місце проведення: Онлайн на платформі Zoom. Європейська Бізнес Асоціація запрошує на онлайн-зустріч з Данилом Гетманцевим, Головою Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики, яка відбудеться 19 вересня о 16:30.  Під час зустрічі буде обговорюватись бачення податкової системи України до 2030 року, національна стратегія доходів та актуальні для бізнесу питання у податковій площині. Будь ласка, зверніть увагу, що тільки членські компанії EBA та GB4U запрошені до участі у заході. Якщо ваша компанія не входить до жодної з цих Асоціацій, будь ласка, зверніться до нашої команди з розвитку бізнесу [email protected]. Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До зустрічі на події!  Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Наталія Артемчук. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 218 15 33.

Європейська Бізнес Асоціація запрошує на онлайн-зустріч з Данилом Гетманцевим, Головою Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики, яка відбудеться 19 вересня о 16:30. 

Під час зустрічі буде обговорюватись бачення податкової системи України до 2030 року, національна стратегія доходів та актуальні для бізнесу питання у податковій площині.

Будь ласка, зверніть увагу, що тільки членські компанії EBA та GB4U запрошені до участі у заході. Якщо ваша компанія не входить до жодної з цих Асоціацій, будь ласка, зверніться до нашої команди з розвитку бізнесу Join@eba.com.ua.

Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До зустрічі на події!

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Наталія Артемчук

Зв'язатись
+380 (67) 218 15 33
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: