fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

НОВА ДАТА! Загальна зустріч Асоціації з Данилом Гетманцевим, Головою Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики

  • Дата: 08/04/2022 (ПТ)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 12:00 - 13:30
Місце проведення:

на платформі Zoom

РЕЄСТРАЦІЯ
Google Apple Outlook Telegram Bot
  НОВА ДАТА! Загальна зустріч Асоціації з Данилом Гетманцевим, Головою Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики. Дата: 08 квітня2022. Час: 12:00 13:30. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: на платформі Zoom. На час дії воєнного стану в Україні були запроваджені суттєві податкові пільги. Завдяки цьому бізнес в Україні продовжує працювати, підтримувати співробітників та наближати перемогу. І вже зараз бізнесову спільноту цікавить, чи залишаться пільгові умови в дії на період відновлення економіки? Це та інші актуальні питання обговоримо під час зустрічі з Данилом Гетманцевим, Головою Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики. Так, зокрема, будуть обговорені нещодавно запроваджені санкції, такі як примусове вилучення російського майна в Україні та підвищення податків для бізнесу, що працює з рф. Долучайтеся до нашої онлайн-зустрічі 8 квітня на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.  До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail [email protected] Контактний телефон. +380979792289.

На час дії воєнного стану в Україні були запроваджені суттєві податкові пільги. Завдяки цьому бізнес в Україні продовжує працювати, підтримувати співробітників та наближати перемогу. І вже зараз бізнесову спільноту цікавить, чи залишаться пільгові умови в дії на період відновлення економіки? Це та інші актуальні питання обговоримо під час зустрічі з Данилом Гетманцевим, Головою Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики.

Так, зокрема, будуть обговорені нещодавно запроваджені санкції, такі як примусове вилучення російського майна в Україні та підвищення податків для бізнесу, що працює з рф.

Долучайтеся до нашої онлайн-зустрічі 8 квітня на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. 

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
+380979792289
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: