fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Скасовано: Загальна зустріч Асоціації з Андрієм Гордєєвим, Головою Херсонської обласної державної адміністрації

  • Дата: 20/09/2018 (ЧТ)
  • Мова: Українська без перекладу
  • Час: 14:30 - 16:00
  • Реєстрація починаєтьсяо 14:00
Місце проведення:

офіс Асоціації (Андріївський узвіз 1а, Київ)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Скасовано: Загальна зустріч Асоціації з Андрієм Гордєєвим, Головою Херсонської обласної державної адміністрації. Дата: 20 вересня2018. Час: 14:30 16:00. Мова: Українська без перекладу. Реєстрація починається о 14:00. Місце проведення: офіс Асоціації (Андріївський узвіз 1а, Київ). Ми приносимо вибачення за можливі незручності, захід скасовано Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на загальну зустріч з з Андрієм Гордєєвим, Головою Херсонської обласної державної адміністрації. На зустрічі ми плануємо поговорити про інвестиційні можливості регіонів України, зокрема, про економічний потенціал Херсонської області – бізнес-клімат та пропозиції для бізнесу. Головні теми для обговорення: Інвестиційний клімат Херсонської області - взаємодія з бізнесом та інвесторами Промисловість: швейне виробництво, виробництво будівельних матеріалів, машинобудування. Індустріальні парки та комплекси Агросектор: розвиток сільгосппереробки, органічне виробництво, аграрні інновації Транспортно-логістичний сектор Туризм як драйвер для розвитку Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість учасників обмежена. Чекаємо на зустріч з вами!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Двігун. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Ми приносимо вибачення за можливі незручності, захід скасовано

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на загальну зустріч з з Андрієм Гордєєвим, Головою Херсонської обласної державної адміністрації.

На зустрічі ми плануємо поговорити про інвестиційні можливості регіонів України, зокрема, про економічний потенціал Херсонської області – бізнес-клімат та пропозиції для бізнесу.

Головні теми для обговорення:

  • Інвестиційний клімат Херсонської області – взаємодія з бізнесом та інвесторами
  • Промисловість: швейне виробництво, виробництво будівельних матеріалів, машинобудування. Індустріальні парки та комплекси
  • Агросектор: розвиток сільгосппереробки, органічне виробництво, аграрні інновації
  • Транспортно-логістичний сектор
  • Туризм як драйвер для розвитку

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість учасників обмежена.

Чекаємо на зустріч з вами!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
044 496 06 01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: