fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації «Глобальний огляд економіки України»

  • Дата: 04/02/2021
  • Мова: Українська/англійська з перекладом
  • Час: 11:00 - 13:30
  • Місце проведення:Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі  Zoom.us
Місце проведення:

This live meeting will be streamed via Zoom.us

РЕЄСТРАЦІЯ
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч Асоціації «Глобальний огляд економіки України». Дата: 04 лютого2021. Час: 11:00 13:30. Мова: Українська/англійська з перекладом. Місце проведення: Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі  Zoom.us. Місце проведення: This live meeting will be streamed via Zoom.us. Будь ласка, зверніть увагу, що час зустрічі змінено. Зустріч розпочнеться о 10:45. Приєднуйтесь до нас у Facebook https://www.facebook.com/events/757467685149928/ Приєднуйтесь до нас у YouTube англійською Приєднуйтесь до нас у YouTube українською Європейська Бізнес Асоціація з радістю запрошує Вас долучитися до події, якою ми традиційно розпочинаємо новий бізнес-сезон - «Глобальний огляд економіки України». Під час заходу керівники членських компаній Асоціації з різних індустрій поділяться своїм баченням того, яким для бізнесу стане 2021 рік. У першій половині року світовій та українській бізнес-спільноті доведеться приймати рішення в умовах невизначеності, яка ставить під питанням можливість швидкого відновлення економіки до передкарантинних показників. Щоб зменшити цей рівень ризику, необхідно визначитися з ключовими факторами та трендами, які в найближчому майбутньому формуватимуть глобальне бізнес-середовище. Тож під час заходу «Глобальний огляд економіки України» ми поговоримо про прогнози, очікування та застороги щодо ведення бізнесу у новій реальності. Захід відбудеться 4 лютого об 11:00 та транслюватиметься онлайн в режимі реального часу. Посилання на трансляцію буде доступна після реєстрації. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо зустрічі з Вами! Головні партнери    Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail events@eba.com.ua. Контактний телефон. 0979792289.

Будь ласка, зверніть увагу, що час зустрічі змінено.

Зустріч розпочнеться о 10:45.

Приєднуйтесь до нас у Facebook https://www.facebook.com/events/757467685149928/
Приєднуйтесь до нас у YouTube англійською
Приєднуйтесь до нас у YouTube українською

Європейська Бізнес Асоціація з радістю запрошує Вас долучитися до події, якою ми традиційно розпочинаємо новий бізнес-сезон – «Глобальний огляд економіки України». Під час заходу керівники членських компаній Асоціації з різних індустрій поділяться своїм баченням того, яким для бізнесу стане 2021 рік.

У першій половині року світовій та українській бізнес-спільноті доведеться приймати рішення в умовах невизначеності, яка ставить під питанням можливість швидкого відновлення економіки до передкарантинних показників. Щоб зменшити цей рівень ризику, необхідно визначитися з ключовими факторами та трендами, які в найближчому майбутньому формуватимуть глобальне бізнес-середовище. Тож під час заходу «Глобальний огляд економіки України» ми поговоримо про прогнози, очікування та застороги щодо ведення бізнесу у новій реальності.

Захід відбудеться 4 лютого об 11:00 та транслюватиметься онлайн в режимі реального часу. Посилання на трансляцію буде доступна після реєстрації.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо зустрічі з Вами!

Головні партнери

   

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
0979792289
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: