fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації «Глобальний огляд економіки України 2018»

 • Дата: 18/09/2018 (ВТ)
 • Мова: українська/англійська (з перекладом)
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Реєстрація починаєтьсяо 09:30
Місце проведення:

InterContinental Kyiv (вул. Велика Житомирська 2а)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч Асоціації «Глобальний огляд економіки України 2018». Дата: 18 вересня2018. Час: 10:00 12:00. Мова: українська/англійська (з перекладом). Реєстрація починається о 09:30. Місце проведення: InterContinental Kyiv (вул. Велика Житомирська 2а). Реєстрація закрита! Кожної осені ми розпочинаємо новий бізнес сезон з довгоочікуваної події – EBA Global Outlook – де збираємо разом топових експертів, щоб почути їхні очікування та прогнози. Загальна зустріч Асоціації запланована на 18 вересня і відбудеться в готелі InterContinental Kyiv. Під час EBA Global Outlook 2018: Pre-election Season ми обговоримо бізнес прогнози та настрої інвесторів щодо другої половини 2018 року та на наступний рік, у тому числі у контексті прийдешніх виборів. Ви почуєте думки членів правління Європейської Бізнес Асоціації, директорів міжнародних компаній, які задіяні у різних секторах економіки.         Запрошені спікери: Томаш Фіала, Генеральний директор Dragon Capital Парамжит Калон, Генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Андреас Лір, Генеральний директор BASF в Україні Тарас Лукачук, Регіональний президент Jacobs Douwe Egberts Райвіс Вецкаганс, Голова Державного підприємства Адміністрації морських портів України Андрій Коболєв, Голова Правління Національної акціонерної компанії « Нафтогаз України» Андрій Пишний, Голова Правління Ощадбанку Андрій Рязанцев, Директор з економіки та фінансів ПАТ «Укрзалізниця» Славомір Новак, в.о. Голови Державного агентства автомобільних доріг України – Укравтодор Павло Рябікін, Генеральний директор Державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість учасників обмежена. Просимо звернути увагу, що до участі у заході запрошується по два представника від компанії Асоціації. Чекаємо на зустріч з вами!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрація закрита!

Кожної осені ми розпочинаємо новий бізнес сезон з довгоочікуваної події – EBA Global Outlook – де збираємо разом топових експертів, щоб почути їхні очікування та прогнози.

Загальна зустріч Асоціації запланована на 18 вересня і відбудеться в готелі InterContinental Kyiv.

Під час EBA Global Outlook 2018: Preelection Season ми обговоримо бізнес прогнози та настрої інвесторів щодо другої половини 2018 року та на наступний рік, у тому числі у контексті прийдешніх виборів. Ви почуєте думки членів правління Європейської Бізнес Асоціації, директорів міжнародних компаній, які задіяні у різних секторах економіки.

        Запрошені спікери:

 • Томаш Фіала, Генеральний директор Dragon Capital
 • Парамжит Калон, Генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
 • Андреас Лір, Генеральний директор BASF в Україні
 • Тарас Лукачук, Регіональний президент Jacobs Douwe Egberts
 • Райвіс Вецкаганс, Голова Державного підприємства Адміністрації морських портів України
 • Андрій Коболєв, Голова Правління Національної акціонерної компанії « Нафтогаз України»
 • Андрій Пишний, Голова Правління Ощадбанку
 • Андрій Рязанцев, Директор з економіки та фінансів ПАТ «Укрзалізниця»
 • Славомір Новак, в.о. Голови Державного агентства автомобільних доріг України – Укравтодор
 • Павло Рябікін, Генеральний директор Державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Бориспіль»

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість учасників обмежена. Просимо звернути увагу, що до участі у заході запрошується по два представника від компанії Асоціації.

Чекаємо на зустріч з вами!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
044 496 06 01

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: