fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

YOU: COACHING PROGRAMME FOR LADIES

  • Дата: 04/04/2018 (СР)
  • Мова: Українська без перекладу
  • Час: 19:00 - 20:30
  • Реєстрація починаєтьсяо 18:30
Місце проведення:

Офіс Асоціації, Андріївський узвіз 1А

Google Apple Outlook Telegram Bot
  YOU: COACHING PROGRAMME FOR LADIES. Дата: 04 квітня2018. Час: 19:00 20:30. Мова: Українська без перекладу. Реєстрація починається о 18:30. Місце проведення: Офіс Асоціації, Андріївський узвіз 1А. Реєстрація закрита Європейська Бізнес Асоціація із задоволенням запрошує на довготривалу програму Жіночого Клубу Асоціації “YOU: COACHING PROGRAMME FOR LADIES”. Наша місія: Дати учасницям інструменти для створення успішного життя; Змінити деякі застарілі погляди; Надихнути на досягнення нових цілей. Коли ми почали думати, що саме необхідно сучасній жінці, ми прийшли до висновку у необхідності комплексного підходу до питання. Тому, ми організували довготривалу програму, в якій жінки-лідери поділяться своїми поглядами на різні аспекти життя та успіху. Протягом трьох місяців, ми проведемо 5 спеціальних заходів, які допоможуть відповісти на питання: як побудувати повноцінне та цікаве життя? Сім’я, кар‘єра, діти, здоров’я, цілі… Як мати усе? Чи необхідно обирати? Як поєднати? Де знайти натхнення та баланс? Будь-ласка, надсилайте нам ваші історії успіху, аби надихнути інших жінок та отримати корисний подарунок на «Випускному вечорі». Наш наступний почесний спікер – Світлана Павелецька, PR-директор 1+1 медіа. 4 квітня разом із Світланою ми поговоримо про карєру та родину, а саме: чому не потрібно шукати баланс між сімєю і роботою; як розставляти пріоритети і робити багато не забуваючи про головне; як спробувати не втратити себе. Будь ласка, просимо звернути увагу, до участі у заході запрошується два представники від компанії-члена ЕВА. Попередня реєстрація обов’язкова, кількість місць обмежена.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Двігун. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрація закрита

Європейська Бізнес Асоціація із задоволенням запрошує на довготривалу програму Жіночого Клубу Асоціації YOUCOACHING PROGRAMME FOR LADIES.

Наша місія:

  • Дати учасницям інструменти для створення успішного життя;
  • Змінити деякі застарілі погляди;
  • Надихнути на досягнення нових цілей.

Коли ми почали думати, що саме необхідно сучасній жінці, ми прийшли до висновку у необхідності комплексного підходу до питання. Тому, ми організували довготривалу програму, в якій жінки-лідери поділяться своїми поглядами на різні аспекти життя та успіху.

Протягом трьох місяців, ми проведемо 5 спеціальних заходів, які допоможуть відповісти на питання: як побудувати повноцінне та цікаве життя? Сім’я, кар‘єра, діти, здоров’я, цілі… Як мати усе? Чи необхідно обирати? Як поєднати? Де знайти натхнення та баланс?

Будь-ласка, надсилайте нам ваші історії успіху, аби надихнути інших жінок та отримати корисний подарунок на «Випускному вечорі».

Наш наступний почесний спікер – Світлана Павелецька, PR-директор 1+1 медіа. 4 квітня разом із Світланою ми поговоримо про кар’єру та родину, а саме:

  • чому не потрібно шукати баланс між сім’єю і роботою;
  • як розставляти пріоритети і робити багато не забуваючи про головне;
  • як спробувати не втратити себе.

Будь ласка, просимо звернути увагу, до участі у заході запрошується два представники від компанії-члена ЕВА. Попередня реєстрація обов’язкова, кількість місць обмежена.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
044 496 06 01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: