fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Dnipro Workshop: Як впоратися з наслідками війни та здолати кризи майбутнього

  • Дата: 01/04/2022 (ПТ)
  • Час: 11:00 - 12:30
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Dnipro Workshop: Як впоратися з наслідками війни та здолати кризи майбутнього. Дата: 01 квітня2022. Час: 11:00 12:30. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Обставини, які викликають кризу в однієї людини, можуть дещо відрізнятися від тригерів для іншої. Так, стрес, з яким стикнувся кожен українець з початком страшної війни, може залишитись і після її завершення. Він може, нажаль, затриматись та трансформуватися з лінії фронту в довгострокову внутрішню боротьбу. Кожна людина має різну реакцію на події, власні переживання, різний психоемоційний стан, який постійно змінюється: від тривожного до впевненого оптимістичного, залежно від різних кутів впливу. Тому разом зі спікеркою заходу Мілою Леоновою, експерткою у сфері кризових комунікацій, ми пропонуємо розглянути сценарії найближчого майбутнього та отримати дієві поради, які допоможуть подолати наслідки воєнного стану саме для об’єднання та підтримки, а не відчуження. Під час вебінару ми обговоримо наступні питання: 1. Як надавати потрібну підтримку в кризові часи? 2. Як говорити з тим, хто має протилежну думку? 3. Як використовувати силу з метою захисту?Спікери. Міла Леонова. CEO Leonova Consulting, Peace Engineer, тренер, працює в сфері кризових комунікацій, переговорів, трансформації конфліктів. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Алла Чуприна. E-mail [email protected] Контактний телефон. +380965051311.

Обставини, які викликають кризу в однієї людини, можуть дещо відрізнятися від тригерів для іншої. Так, стрес, з яким стикнувся кожен українець з початком страшної війни, може залишитись і після її завершення. Він може, нажаль, затриматись та трансформуватися з лінії фронту в довгострокову внутрішню боротьбу.

Кожна людина має різну реакцію на події, власні переживання, різний психоемоційний стан, який постійно змінюється: від тривожного до впевненого оптимістичного, залежно від різних кутів впливу. Тому разом зі спікеркою заходу Мілою Леоновою, експерткою у сфері кризових комунікацій, ми пропонуємо розглянути сценарії найближчого майбутнього та отримати дієві поради, які допоможуть подолати наслідки воєнного стану саме для об’єднання та підтримки, а не відчуження.

Під час вебінару ми обговоримо наступні питання:

1. Як надавати потрібну підтримку в кризові часи?

2. Як говорити з тим, хто має протилежну думку?

3. Як використовувати силу з метою захисту?

Спікери

1 / 1
Міла Леонова
CEO Leonova Consulting, Peace Engineer, тренер, працює в сфері кризових комунікацій, переговорів, трансформації конфліктів
Міла Леонова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Алла Чуприна

Зв'язатись
+380965051311
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: