fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Як створити ефективну систему управління відходами упаковки з точки зору виробників. Які мінімальні вимоги потрібні для успішної організації РВВ

  • Дата: 08/07/2024 (ПН)
  • Мова: Англійська (без перекладу)
  • Час: 11:00 - 12:30
Місце проведення:

Онлайн через Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Як створити ефективну систему управління відходами упаковки з точки зору виробників. Які мінімальні вимоги потрібні для успішної організації РВВ. Дата: 08 липня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: Англійська (без перекладу). Місце проведення: Онлайн через Zoom. Виробники відіграють ключову роль у створенні та підтримці ефективних систем управління відходами упаковки, адже екологічна відповідальність стає все більш важливою. Європейська Бізнес Асоціація запрошує на вебінар «Як створити ефективну систему управління відходами упаковки з точки зору виробників. Які мінімальні вимоги потрібні для успішної організації РВВ», який відбудеться 8 липня об 11:00 за київським часом. Під час вебінару ми розглянемо такі питання: Який поточний стан систем РВВ у Європі та світі? Які найкращі практики з різних країн? Які умови для добре функціонуючої системи? Які перспективи розвитку РВВ? Спікер: Йоахім Кводен, керуючий директор EXPRA, альянс 34 некомерційних та промислових організацій-виробників (РВВ) з 32 країн Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Якщо ваша компанія не є членом Європейської Бізнес Асоціації, але Ви хочете взяти участь у зустрічі, будь ласка, зверніться до [email protected] або пройдіть процедуру реєстрації. До зустрічі! Захід організовано за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу в рамках спільної ініціативи “Європейське відродження України”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Нікіта Гавриленко. E-mail [email protected].

Виробники відіграють ключову роль у створенні та підтримці ефективних систем управління відходами упаковки, адже екологічна відповідальність стає все більш важливою. Європейська Бізнес Асоціація запрошує на вебінар «Як створити ефективну систему управління відходами упаковки з точки зору виробників. Які мінімальні вимоги потрібні для успішної організації РВВ», який відбудеться 8 липня об 11:00 за київським часом.

Під час вебінару ми розглянемо такі питання:

  • Який поточний стан систем РВВ у Європі та світі?
  • Які найкращі практики з різних країн?
  • Які умови для добре функціонуючої системи?
  • Які перспективи розвитку РВВ?

Спікер:

  • Йоахім Кводен, керуючий директор EXPRA, альянс 34 некомерційних та промислових організацій-виробників (РВВ) з 32 країн

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Якщо ваша компанія не є членом Європейської Бізнес Асоціації, але Ви хочете взяти участь у зустрічі, будь ласка, зверніться до [email protected] або пройдіть процедуру реєстрації.

До зустрічі!

Захід організовано за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу в рамках спільної ініціативи “Європейське відродження України”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Нікіта Гавриленко

Зв'язатись
Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: