fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Як розпізнати та захистити себе від онлайн-шахрайства

 • Дата: 02/11/2023 (ЧТ)
 • Мова: українська
 • Час: 11:00 - 12:30
Місце проведення:

Microsoft Teams

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Як розпізнати та захистити себе від онлайн-шахрайства. Дата: 02 листопада2023. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Місце проведення: Microsoft Teams. Сьогодні в інтернеті можна реалізувати базові потреби: придбати усе необхідне: продукти харчування, ліки, одяг, побутові товари, оплатити комунальні платежі, замовити їжу з закладів громадського харчування, знайти та орендувати приміщення тощо. Водночас, така online-активність призвела до зростання шахрайства в інтернеті. Як не стати жертвою шахраїв в інтернеті та що робити, якщо ви потратили у пастку ми поговоримо на спільному засіданні Робочої групи з Корпоративної безпеки Південноукраїнського офісу з Комітетом безпеки бізнесу ЕВА.     Коли? у четвер 2 листопада, 11:00-12:30.     Де? Онлайн у Microsoft Teams.   Питання до обговорення:      Як не стати жертвою шахраїв під час онлайн-шопінгу  Як врятувати гроші: поради Кіберполіції про способи захисту від шахраїв  Фішинг, клікджекінг та кіберсквотінг: які види шахрайств існують в інтернеті та як убезпечити себе від них?  Як убезпечити себе від шахрайства з платіжними картками.  Email шахрайства. CEO Fraud (Whale Phishing) та як вберегти бізнес від нього. Технології DeepFake в руках онлайн шахраїв.  Можливі кібератаки на бізнес: шифрувальники, викрадення даних та коштів шляхом «зламу» комп’ютерних систем Спікери:   Представник Кіберполіції  Віктор Дроботенко, заступник директора SK Security Віталій Якушев, СЕО 10Guards Олена Вальчук, Заступник керуючого з роздрібного бізнесу ЦВ у місті Одеса ПрАТ МТБ Банку.  Реєстрація обовязкова.   Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. EBA Odesa. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380487373883.

Сьогодні в інтернеті можна реалізувати базові потреби: придбати усе необхідне: продукти харчування, ліки, одяг, побутові товари, оплатити комунальні платежі, замовити їжу з закладів громадського харчування, знайти та орендувати приміщення тощо. Водночас, така online-активність призвела до зростання шахрайства в інтернеті. Як не стати жертвою шахраїв в інтернеті та що робити, якщо ви потратили у пастку ми поговоримо на спільному засіданні Робочої групи з Корпоративної безпеки Південноукраїнського офісу з Комітетом безпеки бізнесу ЕВА.    

Коли? у четвер 2 листопада, 11:00-12:30.    
Де? Онлайн у Microsoft Teams.  

Питання до обговорення:     

 1. Як не стати жертвою шахраїв під час онлайн-шопінгу 
 2. Як врятувати гроші: поради Кіберполіції про способи захисту від шахраїв 
 3. Фішинг, клікджекінг та кіберсквотінг: які види шахрайств існують в інтернеті та як убезпечити себе від них? 
 4. Як убезпечити себе від шахрайства з платіжними картками. 
 5. Email шахрайства. CEO Fraud (Whale Phishing) та як вберегти бізнес від нього. Технології DeepFake в руках онлайн шахраїв. 
 6. Можливі кібератаки на бізнес: шифрувальники, викрадення даних та коштів шляхом «зламу» комп’ютерних систем

Спікери:  

 • Представник Кіберполіції 
 • Віктор Дроботенко, заступник директора SK Security
 • Віталій Якушев, СЕО 10Guards
 • Олена Вальчук, Заступник керуючого з роздрібного бізнесу ЦВ у місті Одеса ПрАТ МТБ Банку. 

Реєстрація обов’язкова.   

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

EBA Odesa

Зв'язатись
+380487373883
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: