fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Робоча зустріч EBA Dnipro з Дніпровським Офісом простих рішень та результатів

  • Дата: 18/06/2021 (ПТ)
  • Час: 10:00 - 12:00
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Робоча зустріч EBA Dnipro з Дніпровським Офісом простих рішень та результатів. Дата: 18 червня2021. Час: 10:00 12:00.    Запрошуємо членів Європейської Бізнес Асоціації на  робочу зустріч - знайомство Асоціації у Дніпрі з Офісом простих рішень та результатів. Офіс простих рішень та результатів (ОПРР) – неприбуткова громадська організація, експерти якої готують пропозиції для Президента України та членів Національної ради реформ. Головою Виконавчого комітету реформ є Михайло Саакашвілі. Під час зустрічі представники ОПРР презентують роботу Офісу та розкажуть про можливості вирішення спільних ініціатив з бізнес - спільнотою. Формат зустрічі - змішаний: онлайн - на платформі Zoom (за попередньою реєстрацією) та офлайн - в приміщенні ОПРР. Звертаємо увагу на те, що кількість місць офлайн обмежена - до 15 осіб. Якщо Ви не є членом Асоціації, але хотіли б долучитися до зустрічі, будь ласка, напишіть нам на адресу [email protected]    Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Алла Чуприна. E-mail [email protected] Контактний телефон. +380965051311.

 

 Запрошуємо членів Європейської Бізнес Асоціації на  робочу зустріч – знайомство Асоціації у Дніпрі з Офісом простих рішень та результатів.

Офіс простих рішень та результатів (ОПРР) – неприбуткова громадська організація, експерти якої готують пропозиції для Президента України та членів Національної ради реформ. Головою Виконавчого комітету реформ є Михайло Саакашвілі.

Під час зустрічі представники ОПРР презентують роботу Офісу та розкажуть про можливості вирішення спільних ініціатив з бізнес – спільнотою.

Формат зустрічі – змішаний: онлайн – на платформі Zoom (за попередньою реєстрацією) та офлайн – в приміщенні ОПРР. Звертаємо увагу на те, що кількість місць офлайн обмежена – до 15 осіб.

Якщо Ви не є членом Асоціації, але хотіли б долучитися до зустрічі, будь ласка, напишіть нам на адресу [email protected]

 

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Алла Чуприна

Зв'язатись
+380965051311
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Оберіть форму відвідування
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: