fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Warconomic Talks з Куртом Волкером

  • Дата: 26/07/2022 (ВТ)
  • Мова: Англійська
  • Час: 17:00 - 18:00
Місце проведення:

Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us

РЕЄСТРАЦІЯ
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Warconomic Talks з Куртом Волкером. Дата: 26 липня2022. Час: 17:00 18:00. Мова: Англійська. Місце проведення: Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us. Повномасштабне вторгнення росії в Україну є найбільшою кризою безпеки в Європі та світі з часів минулого століття. Наслідки кризи відчуваються на всіх рівнях – від глобальної нестачі продовольства та енергії до політичної та економічної нестабільностей. Отже, що зараз відбувається на геополітичній арені? Наскільки серйозним є удар по глобальній економіці та міжнародній торгівлі? І яка роль України у новій архітектурі безпеки світу? Під час наступної зустрічі Warconomic Talks ми обговоримо ці питання з Куртом Волкером, Колишнім послом США у НАТО та спеціальним представником Державного департаменту США з питань України у 2017-2019 роках. Warconomic Talks — це серія заходів Європейської Бізнес Асоціації, на яких міжнародні експерти діляться своїми думками щодо впливу війни в геополітичному, соціальному та економічному контекстах. Приєднуйтесь до нашої дискусії 26 липня о 17:00 через Zoom. Посилання буде надіслано вам після реєстрації. Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Наталія Костенко. E-mail [email protected] Контактний телефон. +380986103825.

Повномасштабне вторгнення росії в Україну є найбільшою кризою безпеки в Європі та світі з часів минулого століття. Наслідки кризи відчуваються на всіх рівнях – від глобальної нестачі продовольства та енергії до політичної та економічної нестабільностей.

Отже, що зараз відбувається на геополітичній арені? Наскільки серйозним є удар по глобальній економіці та міжнародній торгівлі? І яка роль України у новій архітектурі безпеки світу? Під час наступної зустрічі Warconomic Talks ми обговоримо ці питання з Куртом Волкером, Колишнім послом США у НАТО та спеціальним представником Державного департаменту США з питань України у 2017-2019 роках.

Warconomic Talks — це серія заходів Європейської Бізнес Асоціації, на яких міжнародні експерти діляться своїми думками щодо впливу війни в геополітичному, соціальному та економічному контекстах.

Приєднуйтесь до нашої дискусії 26 липня о 17:00 через Zoom. Посилання буде надіслано вам після реєстрації.

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку.

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Наталія Костенко

Зв'язатись
+380986103825
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: