fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вивчення бізнес-можливостей в Україні для шведських компаній

 • Дата: 25/04/2024 (ЧТ)
 • Мова: Англійська
 • Час: 09:30 - 12:30
Місце проведення:

платформа Teams 

Реєстрація
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Вивчення бізнес-можливостей в Україні для шведських компаній. Дата: 25 квітня2024. Час: 09:30 12:30. Мова: Англійська. Місце проведення: платформа Teams . Україна - країна, сповнена потенційних можливостей для багатьох компаній з усього світу. Незважаючи на війну, що триває, світ активно обговорює післявоєнну відбудову України. Найбільші фінансові установи, уряди багатьох країн та приватні компанії ведуть дискусії щодо можливих рішень, які допоможуть відновити Україну та дадуть можливість приватному бізнесу долучитися до цього процесу. Запрошуємо вас долучитися до обговорення цієї теми на заході Вивчення бізнес-можливостей в Україні для шведських компаній за участі представників Європейської Бізнес Асоціації, Global Business for Ukraine, BDO в Україні, Шведсько-української торгової палати, Swedfund, Шведського експортного агентства (EKN) та інших організацій, де ви дізнаєтесь про можливості експорту товарів/послуг в Україну, започаткування бізнесу та інвестування в Україну. Теми заходу: Поточна ситуація в Україні: огляд. Аналіз ділових настроїв в Україні. Дослідження українського технологічного ландшафту: короткий огляд. Бізнес-можливості для шведських компаній в Україні. Презентація від Swedfund - очікується підтвердження. Презентація від Шведського експортного агентства (EKN) - очікується підтвердження. Подолання викликів та використання можливостей - досвід шведської компанії. Ведення бізнесу в Україні та роль місцевого партнера у сприянні шведсько-українському діловому співробітництву. Путівник іноземця по Україні: основи безпечної подорожі, проживання та страхування. Цей захід ідеально підходить для керівників підприємств, підприємців, інвесторів та всіх, хто зацікавлений у розумінні бізнес-потенціалу в Україні. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обовязковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До зустрічі!

Україна – країна, сповнена потенційних можливостей для багатьох компаній з усього світу. Незважаючи на війну, що триває, світ активно обговорює післявоєнну відбудову України. Найбільші фінансові установи, уряди багатьох країн та приватні компанії ведуть дискусії щодо можливих рішень, які допоможуть відновити Україну та дадуть можливість приватному бізнесу долучитися до цього процесу.

Запрошуємо вас долучитися до обговорення цієї теми на заході “Вивчення бізнес-можливостей в Україні для шведських компаній” за участі представників Європейської Бізнес Асоціації, Global Business for Ukraine, BDO в Україні, Шведсько-української торгової палати, Swedfund, Шведського експортного агентства (EKN) та інших організацій, де ви дізнаєтесь про можливості експорту товарів/послуг в Україну, започаткування бізнесу та інвестування в Україну.

Теми заходу:

 • Поточна ситуація в Україні: огляд.
 • Аналіз ділових настроїв в Україні.
 • Дослідження українського технологічного ландшафту: короткий огляд.
 • Бізнес-можливості для шведських компаній в Україні.
 • Презентація від Swedfund – очікується підтвердження.
 • Презентація від Шведського експортного агентства (EKN) – очікується підтвердження.
 • Подолання викликів та використання можливостей – досвід шведської компанії.
 • Ведення бізнесу в Україні та роль місцевого партнера у сприянні шведсько-українському діловому співробітництву.
 • Путівник іноземця по Україні: основи безпечної подорожі, проживання та страхування.

Цей захід ідеально підходить для керівників підприємств, підприємців, інвесторів та всіх, хто зацікавлений у розумінні бізнес-потенціалу в Україні.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До зустрічі!

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: