fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Візит у компанію DSV: Global Transport and Logistics

 • Дата: 25/09/2019 (СР)
 • Мова: російська/українська
 • Час: 16:00 - 19:00
 • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

вул. Сім’ї Сосніних, 7Д, м. Київ

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Візит у компанію DSV: Global Transport and Logistics. Дата: 25 вересня2019. Час: 16:00 19:00. Мова: російська/українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: вул. Сім’ї Сосніних, 7Д, м. Київ. Реєстрацію закрито! Реєстрація можлива лише для одного представника від компанії!  Команда EBA Management Development Centre спільно з DSV Logistics запрошують Вас взяти участь у Візиті у компанію DSV: Global Transport and Logistics, міжнародного логістичного оператора, яких входить у ТОП-5 світу. Ви отримаєте корисну інформацію щодо особливостей міжнародної логістики та ЗЕД, а також практичні рекомендації від фахівців банківської, страхової та логістичної сфер. Протягом візиту Ви дізнаєтеся про те: Яким має бути Ваш логістичний провайдер? Що являє собою сучасна складська логістика? Які зміни в умовах поставок очікуються з 2020 року? Як уникнути ризиків в логістиці? Що таке акредитивна форма розрахунків? Спікери:   Роман Островерх, директор департаменту автодорожніх перевезень ДСВ Логістика. Ірина Слюсар, головний юрист ДСВ Логістика. Максим Савиченко, керівник департаменту по роботі з корпоративними клієнтами та брокерами, страхова компанія UNIQA. Сергій Костогриз, 18 років досвіду в банківській системі, 15 з яких відповідаю за проведення операцій торгового фінансування в Райффайзен Банк Аваль. Є головою банківської комісії ICC Ukraine – національного комітету ICC, яка є розробником правил за акредитивами, гарантіями та Інкотермс. Партнер: DSV Logistics. Цільова аудиторія: власники бізнесу, керівники, менеджери. Програма: Вітальна кава. Екскурсія складськими приміщеннями DSV. Роль Lead Logistics в ЗЕД. Основні зміни в Incoterms 2020 та специфіка застосування для різних видів транспорту. Як уникнути ризиків в логістиці. Акредитивна форма розрахунків – фінансування та безпека ЗЕД. Фуршет без краваток. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Роман Островерх. Директор Департаменту автодорожніх перевезень, ДСВ Логістика. Ірина Слюсар. Головний юрист ДСВ Логістика. Максим Савиченко. Керівник Департаменту по роботі з корпоративними клієнтами та брокерами, страхова компанія UNIQA. Сергій Костогриз. 18 років досвіду в банківській системі, 15 з яких відповідаю за проведення операцій торгового фінансування в Райффайзен Банк Аваль. Є головою банківської комісії ICC Ukraine – національного комітету ICC, яка є розробником правил за акредитивами, гарантіями та Інкотермс. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Ващенко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрацію закрито!

Реєстрація можлива лише для одного представника від компанії! 

Команда EBA Management Development Centre спільно з DSV Logistics запрошують Вас взяти участь у Візиті у компанію DSV: Global Transport and Logistics, міжнародного логістичного оператора, яких входить у ТОП-5 світу. Ви отримаєте корисну інформацію щодо особливостей міжнародної логістики та ЗЕД, а також практичні рекомендації від фахівців банківської, страхової та логістичної сфер.

Протягом візиту Ви дізнаєтеся про те:

 • Яким має бути Ваш логістичний провайдер?
 • Що являє собою сучасна складська логістика?
 • Які зміни в умовах поставок очікуються з 2020 року?
 • Як уникнути ризиків в логістиці?
 • Що таке акредитивна форма розрахунків?

Спікери:  

 • Роман Островерх, директор департаменту автодорожніх перевезень ДСВ Логістика.
 • Ірина Слюсар, головний юрист ДСВ Логістика.
 • Максим Савиченко, керівник департаменту по роботі з корпоративними клієнтами та брокерами, страхова компанія UNIQA.
 • Сергій Костогриз, 18 років досвіду в банківській системі, 15 з яких відповідаю за проведення операцій торгового фінансування в Райффайзен Банк Аваль. Є головою банківської комісії ICC Ukraine – національного комітету ICC, яка є розробником правил за акредитивами, гарантіями та Інкотермс.

Партнер: DSV Logistics.

Цільова аудиторія: власники бізнесу, керівники, менеджери.

Програма:

 • Вітальна кава.
 • Екскурсія складськими приміщеннями DSV.
 • Роль Lead Logistics в ЗЕД.
 • Основні зміни в Incoterms 2020 та специфіка застосування для різних видів транспорту.
 • Як уникнути ризиків в логістиці.
 • Акредитивна форма розрахунків – фінансування та безпека ЗЕД.
 • Фуршет “без краваток”.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 4
Роман Островерх
Директор Департаменту автодорожніх перевезень, ДСВ Логістика
Ірина Слюсар
Головний юрист ДСВ Логістика
Максим Савиченко
Керівник Департаменту по роботі з корпоративними клієнтами та брокерами, страхова компанія UNIQA
Сергій Костогриз
18 років досвіду в банківській системі, 15 з яких відповідаю за проведення операцій торгового фінансування в Райффайзен Банк Аваль. Є головою банківської комісії ICC Ukraine – національного комітету ICC, яка є розробником правил за акредитивами, гарантіями та Інкотермс
Роман Островерх
Ірина Слюсар
Максим Савиченко
Сергій Костогриз

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Ващенко

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Звіт та фотогалерея

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: