fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Візит у компанію DHL International Ukraine: Системний підхід в управлінні – запорука успіху та сталого розвитку бізнесу

  • Дата: 19/06/2019 (СР)
  • Мова: російська
  • Час: 14:30 - 18:00
  • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

вул. Лугова, 9, Київ

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Візит у компанію DHL International Ukraine: Системний підхід в управлінні – запорука успіху та сталого розвитку бізнесу. Дата: 19 червня2019. Час: 14:30 18:00. Мова: російська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: вул. Лугова, 9, Київ. Реєстрацію закрито! Реєстрація можлива лише для одного представника від компанії! Команда EBA Management Development Centre спільно з DHL International Ukraine запрошують Вас взяти участь у Візиті в компанію DHL International Ukraine: Системний підхід в управлінні - запорука успіху та сталого розвитку бізнесу. Партнер: DHL International Ukraine. Цільова аудиторія: власники бізнесу, керівники, менеджери. План екскурсії: Частина 1. Оглядова екскурсія по офісу і операційному залу. Частина 2. Ласкаво просимо в найміжнароднішу компанію в світі. Знайомство з компанією DHL: факти, цифри, досягнення. Стратегія розвитку компанії: співробітники, клієнти, культура - Вадим Сидорук, Генеральний директор. Частина 3. From Good to Great. Як стати Роботодавцем № 1. HR-стратегія в DHL. Трансформація глобальних КПІ в індивідуальні. Принципи управління персоналом: вся справа в людях. Активне лідерство в дії - Руслана Ігнатьєва, Директор з управління персоналом. Частина 4. Обслуговування клієнтів - це ставлення, а не назва відділу. Клієнт в центрі уваги. Програми навчання у відділі обслуговування клієнтів - Наталія Волошина, Начальник відділу обслуговування клієнтів. Частина 5. Everyone is a Salesman. Продавати може кожен. Стратегія компанії у продажі послуг. Найвища якість сервісу - найкраща реклама і джерело лояльності клієнтів. Мотиваційні програми для співробітників у продажі послуг - Микола Ясенко, Начальник відділу продажів. Частина 6. Have a Best Day Every Day. Кращий день в житті. Ключові фактори для досягнення виняткової якості сервісу. Оптимізація і стандартизація операційних процесів. Професійний розвиток і мотивація співробітників. «Ідеальний вантаж» - Анатолій Алексєєнко, Начальник Операційного департаменту. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Вадим Сидорук. Генеральний директор DHL International Ukraine. Руслана Ігнатьєва. Директор з управління персоналом DHL International Ukraine. Наталія Волошина. Начальник відділу по поліпшенню обслуговування клієнтів DHL International Ukraine. Микола Ясенко. Начальник відділу продажів DHL International Ukraine. Анатолій Алексєєнко. Начальник Операційного департаменту DHL International Ukraine. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Ващенко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрацію закрито!

Реєстрація можлива лише для одного представника від компанії!

Команда EBA Management Development Centre спільно з DHL International Ukraine запрошують Вас взяти участь у Візиті в компанію DHL International Ukraine: Системний підхід в управлінні – запорука успіху та сталого розвитку бізнесу.

Партнер: DHL International Ukraine.

Цільова аудиторія: власники бізнесу, керівники, менеджери.

План екскурсії:

Частина 1. Оглядова екскурсія по офісу і операційному залу.

Частина 2. Ласкаво просимо в найміжнароднішу компанію в світі. Знайомство з компанією DHL: факти, цифри, досягнення. Стратегія розвитку компанії: співробітники, клієнти, культура – Вадим Сидорук, Генеральний директор.

Частина 3. From Good to Great. Як стати Роботодавцем № 1. HR-стратегія в DHL. Трансформація глобальних КПІ в індивідуальні. Принципи управління персоналом: вся справа в людях. Активне лідерство в дії – Руслана Ігнатьєва, Директор з управління персоналом.

Частина 4. Обслуговування клієнтів – це ставлення, а не назва відділу. Клієнт в центрі уваги. Програми навчання у відділі обслуговування клієнтів – Наталія Волошина, Начальник відділу обслуговування клієнтів.

Частина 5. Everyone is a Salesman. Продавати може кожен. Стратегія компанії у продажі послуг. Найвища якість сервісу – найкраща реклама і джерело лояльності клієнтів. Мотиваційні програми для співробітників у продажі послуг – Микола Ясенко, Начальник відділу продажів.

Частина 6. Have a Best Day Every Day. Кращий день в житті. Ключові фактори для досягнення виняткової якості сервісу. Оптимізація і стандартизація операційних процесів. Професійний розвиток і мотивація співробітників. «Ідеальний вантаж» – Анатолій Алексєєнко, Начальник Операційного департаменту.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 5
Вадим Сидорук
Генеральний директор DHL International Ukraine
Руслана Ігнатьєва
Директор з управління персоналом DHL International Ukraine
Наталія Волошина
Начальник відділу по поліпшенню обслуговування клієнтів DHL International Ukraine
Микола Ясенко
Начальник відділу продажів DHL International Ukraine
Анатолій Алексєєнко
Начальник Операційного департаменту DHL International Ukraine
Вадим Сидорук
Руслана Ігнатьєва
Наталія Волошина
Микола Ясенко
Анатолій Алексєєнко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Ващенко

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: