fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Візит у компанію ПАТ “Фармак”: Інвестиції в інноваційні проекти – не миттєва вигода, а довгострокове лідерство

  • Дата: 20/06/2018 (СР)
  • Мова: російська
  • Час: 10:00 - 13:00
  • Квиток:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

ПАТ "Фармак", вулиця Кирилівська, 63

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Візит у компанію ПАТ “Фармак”: Інвестиції в інноваційні проекти – не миттєва вигода, а довгострокове лідерство. Дата: 20 червня2018. Час: 10:00 13:00. Мова: російська. Квиток: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: ПАТ Фармак, вулиця Кирилівська, 63. Реєстрацію закрито! Для того, щоб бути лідером ринку у своїй галузі, важливо обирати стратегію інвестування у модернізацію. Протягом візиту у компанію Ви дізнаєтесь скільки потрібно витрачати на інновації, щоб випереджати конкурентів, та які довгострокові інвестиційні проекти дають можливість виходити на нові ринки. Команда EBA Management Development Centre спільно з ПАТ Фармак запрошують Вас взяти участь у Візит у компанію: Інвестиції в інноваційні проекти - не миттєва вигода, а довгострокове лідерство.  Спікер: Володимир Костюк, т. в. о. виконавчого директора ПАТ «Фармак». Партнер: ПАТ Фармак Цільова аудиторія: власники бізнесу, керівники, старші менеджери, HR менеджери. Питання для обговорення:  Скільки компанія має інвестувати у розвиток, щоб динамічно розвиватися та залишатися лідером? Навіщо інвестувати у проекти, які можуть будуть реалізовані мінімум через п`ять років? Як збільшити бізнес у декілька раз за 15 років, стати лідером і найбільшим експортером лікарських засобів в Україні? Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Володимир Костюк. Т. в. о. виконавчого директора ПАТ «Фармак». Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Мутас. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрацію закрито!

Для того, щоб бути лідером ринку у своїй галузі, важливо обирати стратегію інвестування у модернізацію. Протягом візиту у компанію Ви дізнаєтесь скільки потрібно витрачати на інновації, щоб випереджати конкурентів, та які довгострокові інвестиційні проекти дають можливість виходити на нові ринки.

Команда EBA Management Development Centre спільно з ПАТ “Фармак” запрошують Вас взяти участь у Візит у компанію: Інвестиції в інноваційні проекти – не миттєва вигода, а довгострокове лідерство. 

Спікер: Володимир Костюк, т. в. о. виконавчого директора ПАТ «Фармак».

Партнер: ПАТ “Фармак”

Цільова аудиторія: власники бізнесу, керівники, старші менеджери, HR менеджери.

Питання для обговорення: 

  • Скільки компанія має інвестувати у розвиток, щоб динамічно розвиватися та залишатися лідером?
  • Навіщо інвестувати у проекти, які можуть будуть реалізовані мінімум через п`ять років?
  • Як збільшити бізнес у декілька раз за 15 років, стати лідером і найбільшим експортером лікарських засобів в Україні?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Володимир Костюк
Т. в. о. виконавчого директора ПАТ «Фармак»
Володимир Костюк

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: