fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Візит до компанії 1+1: Інтерв’ю. Робота зі складними запитаннями

 • Дата: 06/06/2018 (СР)
 • Мова: українська
 • Час: 10:00 - 13:00
 • Квиток:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

офіс медіагрупи 1+1, вулиця Кирилівська, 23

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Візит до компанії 1+1: Інтерв’ю. Робота зі складними запитаннями. Дата: 06 червня2018. Час: 10:00 13:00. Мова: українська. Квиток: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: офіс медіагрупи 1+1, вулиця Кирилівська, 23. Реєстрацію закрито! Ми можемо багато читати, вивчати та знати правила, як відповідати на складні запитання журналістів. Та на практиці часто робимо все навпаки. Такі навички слід відпрацьовувати, та знати як же ж готуватися до можливих складних запитань. Команда EBA Management Development Centre спільно з медіакомпанією 1+1 запрошують Вас взяти участь у Візиті до компанії 1+1: Інтерв’ю. Робота зі складними запитаннями. Результат: Ви зможете відпрацювати на практиці навички ведення інтерв’ю, процес підготовки до інтерв’ю з журналістом, правила ведення інтерв’ю. Спікер: Ольга Кашпор, Заступник директора департаменту з нових форматів, кореспондент Телевізійної Служби Новин на 1+1, досвід у створенні телесюжетів з 2002 року, працювала репортером у новинах Першого Національного, 1+1, Інтера, останні кілька років втілює не екрані аналітичні жанри (ТСН. Тиждень) Партнер заходу: 1+1 Media Group Цільова аудиторія: топ менеджмент компаній,  PR менеджери. Теми для обговорення: Дізнаємося як готуватися до складних запитань Попрактикуємося над складними запитаннями разом з журналістом ТСН в студії Сніданку з 1+1 Дізнаємося, як коректно відмовити у відповіді журналісту Розглянемо вдалі та не вдалі кейси складних запитань Які прості правила треба знати, щоб виграшно виглядати у кадрі? Що означає говорити синхронами? Мистецтво маскування: як журналісти ховають найважливіші запитання? Завжди готовий! Як реагувати, якщо Вас перестріли з камерою на вулиці, або інтерв’ю без попередньої домовленості На що має право журналіст, і де межа вашої приватності  Спікери. Ольга Кашпор. Заступник директора департаменту з нових форматів, кореспондент Телевізійної Служби Новин на 1+1, досвід у створенні телесюжетів з 2002 року, працювала репортером у новинах Першого Національного, 1+1, Інтера, останні кілька років втілює не екрані аналітичні жанри (ТСН. Тиждень). Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Мутас. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрацію закрито!

Ми можемо багато читати, вивчати та знати правила, як відповідати на складні запитання журналістів. Та на практиці часто робимо все навпаки. Такі навички слід відпрацьовувати, та знати як же ж готуватися до можливих складних запитань.

Команда EBA Management Development Centre спільно з медіакомпанією 1+1 запрошують Вас взяти участь у Візиті до компанії 1+1: Інтерв’ю. Робота зі складними запитаннями.

Результат: Ви зможете відпрацювати на практиці навички ведення інтерв’ю, процес підготовки до інтерв’ю з журналістом, правила ведення інтерв’ю.

Спікер: Ольга КашпорЗаступник директора департаменту з нових форматів, кореспондент Телевізійної Служби Новин на 1+1, досвід у створенні телесюжетів з 2002 року, працювала репортером у новинах Першого Національного, 1+1, Інтера, останні кілька років втілює не екрані аналітичні жанри (ТСН. Тиждень)

Партнер заходу: 1+1 Media Group

Цільова аудиторія: топ менеджмент компаній,  PR менеджери.

Теми для обговорення:

 • Дізнаємося як готуватися до складних запитань
 • Попрактикуємося над складними запитаннями разом з журналістом ТСН в студії Сніданку з 1+1
 • Дізнаємося, як коректно відмовити у відповіді журналісту
 • Розглянемо вдалі та не вдалі кейси складних запитань
 • Які прості правила треба знати, щоб виграшно виглядати у кадрі?
 • Що означає “говорити синхронами”?
 • Мистецтво маскування: як журналісти ховають найважливіші запитання?
 • Завжди готовий! Як реагувати, якщо Вас перестріли з камерою на вулиці, або інтерв’ю без попередньої домовленості
 • На що має право журналіст, і де межа вашої приватності

 

Спікери

1 / 1
Ольга Кашпор
Заступник директора департаменту з нових форматів, кореспондент Телевізійної Служби Новин на 1+1, досвід у створенні телесюжетів з 2002 року, працювала репортером у новинах Першого Національного, 1+1, Інтера, останні кілька років втілює не екрані аналітичні жанри (ТСН. Тиждень)
Ольга Кашпор

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: