fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Imagineering – мистецтво втілювати ідеї у життя

  • Дата: 22/10/2018 (ПН)
  • Мова: англійська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для компаній Асоціації
Місце проведення:

HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Imagineering – мистецтво втілювати ідеї у життя. Дата: 22 жовтня2018. Час: 10:00 12:00. Мова: англійська. Внесок: безкоштовно для компаній Асоціації. Місце проведення: HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3. Сьогодні під час технологічного буму та швидко мінливої ​​реальності здатність мислити креативно отримує все більшу цінність. Наразі креативність посідає  третє місце в ТОП-10 навичок, рекомендованих до розвитку експертами Всесвітнього економічного форуму в Давосі. У відповідь на виклики нашого часу ми організували Creativity Day в Бізнес Школі КРОК. Метою відкритої лекції  є зміна парадигми у традиційному підході до креативності, розкриття потенціалу та збільшення ймовірності виникнення ваших ідей. Концепція базується на квантовій фізиці, а у розмові буде приділено увагу трьом компонентам: мисленню, стратегії та дизайну. Команда EBA Management Development Centre спільно з Бізнес-школою КROK запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Imagineering – мистецтво втілювати ідеї у життя. Спікер: Маасакі Хасегава (Мадрид, Іспанія), творець Creativida, радник компанії Strategic Design Company і амбасадор Сучасного Музею Каліграфії. Художник, автор трьох книг про креативність, у тому числі книги Мистецтво та інновації, яка вийшла в Японії цього року. Маасакі входить до 100 кращих спікерів в Іспанії проекту Thinking Heads, розробив проект Connect People Thru Art Beyond Borders, оскільки мистецтво має важливу роль для зєднання людей за межами кордонів, таких як національність, мова, релігія, стать та вік. Модератор: Оксана Сєдашова, PhD, Бізнес школа КРОК, експерт з питань креативності та інноваційного розвитку особистостей та команд. Автор моделі розвитку Total Creative, тренер, спікер. Основний партнер: Business School KROK Партнери заходу: HUB 4.0, Coca-Cola Ukraine, 2Amovers Цільова аудиторія: кожен, хто хоче знати, як виникають і реалізуються унікальні ідеї. Питання для обговорення: Спочатку уявлення, а потім дія Що таке «moonshot thinking»? Як перейти від уяви до дій? Як створювати нові сенси? Від хаосу до порядку Як використовувати чуттєву конверсію Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Маасакі Хасегава (Мадрид, Іспанія). Творець Creativida, радник компанії Strategic Design Company і амбасадор Сучасного Музею Каліграфії. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Мутас. E-mail [email protected] Контактний телефон. 044 496 06 01.

Сьогодні під час технологічного буму та швидко мінливої ​​реальності здатність мислити креативно отримує все більшу цінність. Наразі креативність посідає  третє місце в ТОП-10 навичок, рекомендованих до розвитку експертами Всесвітнього економічного форуму в Давосі. У відповідь на виклики нашого часу ми організували Creativity Day в Бізнес Школі КРОК. Метою відкритої лекції  є зміна парадигми у традиційному підході до креативності, розкриття потенціалу та збільшення ймовірності виникнення ваших ідей. Концепція базується на квантовій фізиці, а у розмові буде приділено увагу трьом компонентам: мисленню, стратегії та дизайну.

Команда EBA Management Development Centre спільно з Бізнес-школою КROK запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Imagineering – мистецтво втілювати ідеї у життя.

Спікер: Маасакі Хасегава (Мадрид, Іспанія), творець Creativida, радник компанії Strategic Design Company і амбасадор Сучасного Музею Каліграфії. Художник, автор трьох книг про креативність, у тому числі книги “Мистецтво та інновації”, яка вийшла в Японії цього року. Маасакі входить до 100 кращих спікерів в Іспанії проекту Thinking Heads, розробив проект “Connect People Thru Art Beyond Borders”, оскільки мистецтво має важливу роль для з’єднання людей за межами кордонів, таких як національність, мова, релігія, стать та вік.

Модератор: Оксана Сєдашова, PhD, Бізнес школа КРОК, експерт з питань креативності та інноваційного розвитку особистостей та команд. Автор моделі розвитку “Total Creative”, тренер, спікер.

Основний партнер: Business School KROK

Партнери заходу: HUB 4.0Coca-Cola Ukraine2Amovers

Цільова аудиторія: кожен, хто хоче знати, як виникають і реалізуються унікальні ідеї.

Питання для обговорення:

  • Спочатку уявлення, а потім дія
  • Що таке «moonshot thinking»?
  • Як перейти від уяви до дій?
  • Як створювати нові сенси?
  • Від хаосу до порядку
  • Як використовувати чуттєву конверсію

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Маасакі Хасегава (Мадрид, Іспанія)
Творець Creativida, радник компанії Strategic Design Company і амбасадор Сучасного Музею Каліграфії
Маасакі Хасегава (Мадрид, Іспанія)

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: