fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Принципи побудови функції корпоративної безпеки в бізнесі. Обшук: як зустрічати і приймати «гостей»

 • Дата: 13/11/2018 (ВТ)
 • Мова: Російська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Внесок:безкоштовно для членів ЕВА
Місце проведення:

HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Принципи побудови функції корпоративної безпеки в бізнесі. Обшук: як зустрічати і приймати «гостей». Дата: 13 листопада2018. Час: 10:00 12:00. Мова: Російська. Внесок: безкоштовно для членів ЕВА. Місце проведення: HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3. Рейдерські атаки, вимагання хабарів від представників влади, витік конфіденційної інформації через співробітників, атаки комп’ютерних вірусів і багато іншого – загрози, з якими бізнес зіштовхнеться щодня. Захистити підприємство від зовнішнього та внутрішнього впливу може функція корпоративної безпеки. Її впровадження повинне бути комплексним та структурним. В іншому разі цей механізм не стане дієвим.  Команда EBA Management Development Centre спільно з Nota Group запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Принципи побудови функції корпоративної безпеки в бізнесі. Обшук: як зустрічати і приймати «гостей». Протягом відкритої лекції Ви дізнаєтесь, як побудувати функцію корпоративної безпеки в бізнесі, щоб захистити свою справу від будь-яких загроз. Спікери: Тетяна Андріанова, Генеральний директор Nota Group, член правління Асоціації професіоналів корпоративної безпеки України, голова комітету корпоративної безпеки Групи компаній «Октава», адвокат; Олег Борійчук, директор з правових питань консалтингової компанії Nota Group, адвокат. Основний партнер: Nota Group Партнери: HUB 4.0, Coca-Cola Ukraine, 2Amovers Цільова аудиторія: власники бізнесу, керівники бізнесу, керівники служб безпеки, керівники юридичних департаментів. Питання для обговорення:  Що загрожує бізнесу: зовнішня та внутрішня небезпека; Принципи роботи функції корпоративної безпеки; Інформаційна безпека: як захистити свої конфіденційні дані, що дає договір про нерозголошення і як безпечно користуватися електронною поштою;  Юридична безпека: як захистити активи і працювати з боргами; Фізична безпека; Ознаки наближення обшуку; Новий закон «Маски-шоу стоп» - 2: ключові зміни; Як поводитися під час обшуку. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. Спікери. Тетяна Андріанова. Генеральний директор Nota Group, член правління Асоціації професіоналів корпоративної безпеки України, голова комітету корпоративної безпеки Групи компаній «Октава», адвокат.. Олег Борійчук. Директор з правових питань консалтингової компанії Nota Group, адвокат. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Мутас. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Рейдерські атаки, вимагання хабарів від представників влади, витік конфіденційної інформації через співробітників, атаки комп’ютерних вірусів і багато іншого – загрози, з якими бізнес зіштовхнеться щодня. Захистити підприємство від зовнішнього та внутрішнього впливу може функція корпоративної безпеки. Її впровадження повинне бути комплексним та структурним. В іншому разі цей механізм не стане дієвим. 

Команда EBA Management Development Centre спільно з Nota Group запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Принципи побудови функції корпоративної безпеки в бізнесі. Обшук: як зустрічати і приймати «гостей». Протягом відкритої лекції Ви дізнаєтесь, як побудувати функцію корпоративної безпеки в бізнесі, щоб захистити свою справу від будь-яких загроз.

Спікери:

 • Тетяна Андріанова, Генеральний директор Nota Group, член правління Асоціації професіоналів корпоративної безпеки України, голова комітету корпоративної безпеки Групи компаній «Октава», адвокат;
 • Олег Борійчук, директор з правових питань консалтингової компанії Nota Group, адвокат.

Основний партнер: Nota Group

Партнери: HUB 4.0Coca-Cola Ukraine2Amovers

Цільова аудиторія: власники бізнесу, керівники бізнесу, керівники служб безпеки, керівники юридичних департаментів.

Питання для обговорення: 

 • Що загрожує бізнесу: зовнішня та внутрішня небезпека;
 • Принципи роботи функції корпоративної безпеки;
 • Інформаційна безпека: як захистити свої конфіденційні дані, що дає договір про нерозголошення і як безпечно користуватися електронною поштою; 
 • Юридична безпека: як захистити активи і працювати з боргами;
 • Фізична безпека;
 • Ознаки наближення обшуку;
 • Новий закон «Маски-шоу стоп» – 2: ключові зміни;
 • Як поводитися під час обшуку.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01. 

Спікери

1 / 2
Тетяна Андріанова
Генеральний директор Nota Group, член правління Асоціації професіоналів корпоративної безпеки України, голова комітету корпоративної безпеки Групи компаній «Октава», адвокат.
Олег Борійчук
Директор з правових питань консалтингової компанії Nota Group, адвокат
Тетяна Андріанова
Олег Борійчук

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: