fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Як зламати бізнес через CEO

  • Дата: 21/03/2019 (ЧТ)
  • Мова: українська/російська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Як зламати бізнес через CEO. Дата: 21 березня2019. Час: 10:00 12:00. Мова: українська/російська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а. Кіберзлочинці продовжують активно використовувати атаку під назвою CEO Fraud (шахрайство під прикриттям керівника) і Business Email Compromise (Скомпроментована корпоративна пошта). В результаті цих злочинів компанії можуть понести величезні втрати. Команда EBA Management Development Centre спільно з «10Guards» запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Як зламати бізнес через CEO. Спікер: Віталій Якушев, oпераційний директор «10Guards»; фахівець в області інформаційних технологій та захисту даних, а також досвідчений менеджер з управління інноваційними проектами; 15 років досвіду участі в різних національних та міжнародних проектах  з побудови та управління сучасними інформаційними системами. Партнер заходу: «10Guards» Цільова аудиторія: CEOs, C-level executives Питання для обговорення: Що СЕО мають знати про кібербезпеку та як забеспечувати кібербезпеку в компанії? Чому кіберризики разом з перериванням бізнесу очолюють рейтинг глобальних бізнес –ризиків? Від яких типів кібератак компанії страждають – приклади та статистика (CEO fraud, BEC, фішинг). Топ-10 порад для захисту бізнесу. Як зробити компанію кіберстійкою. Кібербезпека для бізнесу: актив чи витрати. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Віталій Якушев. СЕО кібербезпекової сервісної компанії «10Guards»; фахівець в області інформаційних технологій та захисту даних, а також досвідчений менеджер з управління інноваційними проектами; 15 років досвіду участі в різних національних та міжнародних проектах з побудови та управління сучасними інформаційними системами. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Кіберзлочинці продовжують активно використовувати атаку під назвою CEO Fraud (шахрайство під прикриттям керівника) і Business Email Compromise (Скомпроментована корпоративна пошта). В результаті цих злочинів компанії можуть понести величезні втрати.

Команда EBA Management Development Centre спільно з «10Guards» запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Як зламати бізнес через CEO.

Спікер: Віталій Якушев, oпераційний директор «10Guards»; фахівець в області інформаційних технологій та захисту даних, а також досвідчений менеджер з управління інноваційними проектами; 15 років досвіду участі в різних національних та міжнародних проектах  з побудови та управління сучасними інформаційними системами.

Партнер заходу: «10Guards»

Цільова аудиторія: CEOs, C-level executives

Питання для обговорення:

  • Що СЕО мають знати про кібербезпеку та як забеспечувати кібербезпеку в компанії?
  • Чому кіберризики разом з перериванням бізнесу очолюють рейтинг глобальних бізнес –ризиків?
  • Від яких типів кібератак компанії страждають – приклади та статистика (CEO fraud, BEC, фішинг).
  • Топ-10 порад для захисту бізнесу.
  • Як зробити компанію кіберстійкою.
  • Кібербезпека для бізнесу: актив чи витрати.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Віталій Якушев
СЕО кібербезпекової сервісної компанії «10Guards»; фахівець в області інформаційних технологій та захисту даних, а також досвідчений менеджер з управління інноваційними проектами; 15 років досвіду участі в різних національних та міжнародних проектах з побудови та управління сучасними інформаційними системами
Віталій Якушев

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: