fbpx

Відкрита лекція: Як заробляти на даних

  • Дата: 06/02/2020
  • Мова: українська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а, конференц-зал STEFES

Додати до Google календаря Відкрити Телеграм-бот подій

У разі активної реєстрації, ми залишаємо за собою право обмежити кількість представників від однієї компанії.

Сьогодні існує немало способів, як заробляти в інтернеті без вкладень. Для продажу товарів та послуг застосовуються різні навички, починаючи від креативного копірайтингу, закінчуючи створенням відео та аудіоконтенту. Весь світ переходить в діджитал, стає цифровим і, як наслідок, генерує багато різноманітних даних. Отже, постає питання: чи існує можливість використання даних для створення комерційних проектів?

Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією Scalarr запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Як заробляти на даних.

Спікер: Борис Працюк, CTO компанії Scalarr, працює з проектами IoT, VR та Machine Learning, співзасновник стартапу Fino, має 5-річний досвід роботи у впровадженні передових технологій у компанії, з 2007 до 2012 року працював у КПІ асистентом професора, у 2013 році запустив Android Dev Club і розвинув проект до 300 учасників.

Партнер заходу: Scalarr

Цільова аудиторія: 

  • CEO, CTO, COO бізнесів;
  • голови віділів.

Питання для обговорення:

  • Як визначити, яку інформації потрібно збирати на прикладі компанії Scalarr.
  • Які технології потрібно використовувати, щоб отримувати та обробляти отримані дані.
  • Розгляд кейсів та прикладів Data Science.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Борис Працюк
CTO компанії Scalarr, працює з проектами IoT, VR та Machine Learning, співзасновник старт-апу Fino, має 5-річний досвід роботи у впровадженні передових технологій у компанії, з 2007 до 2012 року працював у КПІ асистентом професора, у 2013 році запустив Android Dev Club і розвинув проект до 300 учасників.
Борис Працюк

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: