fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Як створити потік клієнтів в бізнес з YouTube?

 • Дата: 19/09/2019 (ЧТ)
 • Мова: російська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а, конференц-зал STEFES

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Як створити потік клієнтів в бізнес з YouTube?. Дата: 19 вересня2019. Час: 10:00 12:00. Мова: російська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а, конференц-зал STEFES. Реєстрація можлива лише для двох представників від компанії!  Youtube - відеохостінговий сайт, що надає користувачам послуги зберігання, доставки та показу відео. Користувачі можуть завантажувати, переглядати, оцінювати, коментувати, відправляти повідомлення і ділитися тими чи іншими відеозаписами. Завдяки простоті і зручності використання, YouTube став одним із найпопулярніших місць для розміщення відеофайлів і другим сайтом у світі за кількістю відвідувачів. Ви створили відео, але не знаєте як його правильно позиціонувати і вибрати цільову аудиторію? Протягом лекції спікер поділиться лайфхаками в сфері просування відео на Youtube. Команда EBA Management Development Centre спільно з Андрієм Шатирко запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Як створити потік клієнтів в бізнес з YouTube? Спікер: Андрій Шатирко, сертифікований фахівець з YouTube, сертифікований фахівець з відеореклами, власник агентства відеомаркетінга SHATYRKO AGENCY, маркетолог, підприємець, 7 років досвіду в YouTube, 9 років досвіду в digital-маркетингу, 200+ каналів на веденні, 411 мільйонів переглядів за 2018-2019 роки. Цільова аудиторія: PR та маркетинг менеджери. Питання для обговорення: YouTube - найкраще джерело трафіку в Ваш бізнес. Міфи про YouTube. Як не робити помилок на 10 000 $. Тренди YouTube. Обганяємо ринок на 6 місяців. Неписані правила просування та роботи з контентом для брендів і бізнесу. Категорії контенту. Як відео можуть продавати в 2 рази більше. Сервіси для успішного каналу. Як запустити зростання каналу. Як зробити вартість заявки 0. Блогери - прибуток чи головний біль. Автоматизація YouTube як каналу реклами для бізнесу. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Андрій Шатирко. сертифікований фахівець з YouTube, сертифікований фахівець з відеореклами, власник агентства відеомаркетингу SHATYRKO AGENCY, маркетолог, підприємець, 8 років досвіду в YouTube, 10 років досвіду в digital-маркетингу, засновник першого клубу блогерів в Україні та першого форуму по YouTube в Україні. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Ващенко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрація можлива лише для двох представників від компанії! 

Youtube – відеохостінговий сайт, що надає користувачам послуги зберігання, доставки та показу відео. Користувачі можуть завантажувати, переглядати, оцінювати, коментувати, відправляти повідомлення і ділитися тими чи іншими відеозаписами. Завдяки простоті і зручності використання, YouTube став одним із найпопулярніших місць для розміщення відеофайлів і другим сайтом у світі за кількістю відвідувачів. Ви створили відео, але не знаєте як його правильно позиціонувати і вибрати цільову аудиторію? Протягом лекції спікер поділиться лайфхаками в сфері просування відео на Youtube.

Команда EBA Management Development Centre спільно з Андрієм Шатирко запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Як створити потік клієнтів в бізнес з YouTube?

Спікер: Андрій Шатирко, сертифікований фахівець з YouTube, сертифікований фахівець з відеореклами, власник агентства відеомаркетінга SHATYRKO AGENCY, маркетолог, підприємець, 7 років досвіду в YouTube, 9 років досвіду в digital-маркетингу, 200+ каналів на веденні, 411 мільйонів переглядів за 2018-2019 роки.

Цільова аудиторія: PR та маркетинг менеджери.

Питання для обговорення:

 • YouTube – найкраще джерело трафіку в Ваш бізнес.
 • Міфи про YouTube. Як не робити помилок на 10 000 $.
 • Тренди YouTube. Обганяємо ринок на 6 місяців.
 • Неписані правила просування та роботи з контентом для брендів і бізнесу.
 • Категорії контенту. Як відео можуть продавати в 2 рази більше.
 • Сервіси для успішного каналу. Як “запустити зростання каналу”.
 • Як зробити вартість заявки 0.
 • Блогери – прибуток чи головний біль.
 • Автоматизація YouTube як каналу реклами для бізнесу.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Андрій Шатирко
сертифікований фахівець з YouTube, сертифікований фахівець з відеореклами, власник агентства відеомаркетингу SHATYRKO AGENCY, маркетолог, підприємець, 8 років досвіду в YouTube, 10 років досвіду в digital-маркетингу, засновник першого клубу блогерів в Україні та першого форуму по YouTube в Україні
Андрій Шатирко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Ващенко

Зв'язатись
044 496 06 01
Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: