fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Як писати ефективні тексти

  • Дата: 30/05/2019 (ЧТ)
  • Мова: російська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

офіс EBA, Андріївський узвіз, 1а, конференс-зал STEFES

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Як писати ефективні тексти. Дата: 30 травня2019. Час: 10:00 12:00. Мова: російська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: офіс EBA, Андріївський узвіз, 1а, конференс-зал STEFES. Реєстрацію закрито! Текст - це точка контакту компанії з клієнтами, як діючими, так і потенційними. Ви складаєте комерційні пропозиції, ведете бізнес-переписку, публікуєте статті, проявляєте текстову активність у соціальних мережах. Текст формує враження про компанію та дозволяє підкреслити її визначні риси та амбіції. Будь-яке текстове посилання можна зробити більш ефективним. А це - ще більше, ще скоріше та ще дорожче.   Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією Студія Дениса Каплунова запрошують Вас взяти участь у  Відкритій лекції: Як писати ефективні тексти. Результат: Ви отримаєте дійсно розуміння можливостей копірайтингу для покращення піар-активності, а також підвищення ефективності рекламних матеріалів. Матеріал лекціїї побудований на особистій успішній практиці спікера з реальними клієнтами.  Спікер: Денис Каплунов, Засновник рекламного агентства Студія Дениса Каплунова, освітнього проекту Школа копірайтингу, досвід у копірайтингу 10 років. Партнер: Студія Дениса Каплунова Цільова аудиторія: власники бізнесу, топ-менеджери, керівники напрямків маркетингу, продажів та PR, а також співробітники компаній, які готують текстові посилання.  Питання для обговорення: Чому більшість текстів не працюють? Текст — це точка контакту враження про компанію Техніка ЗОД та метод «гарячих точок» 20 прийомів копірайтингу на всі випадки життя   Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Денис Каплунов. Засновник рекламного агентства Студія Дениса Каплунова, освітнього проекту Школа копірайтингу, досвід у копірайтингу 10 років, написав більш ніж 3500 текстів, персональний рекорд - комерційна пропозиція, яка привела до угоди на суму 4,5 млн євро. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Мутас. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрацію закрито!

Текст – це точка контакту компанії з клієнтами, як діючими, так і потенційними. Ви складаєте комерційні пропозиції, ведете бізнес-переписку, публікуєте статті, проявляєте текстову активність у соціальних мережах. Текст формує враження про компанію та дозволяє підкреслити її визначні риси та амбіції. Будь-яке текстове посилання можна зробити більш ефективним. А це – ще більше, ще скоріше та ще дорожче. 

 Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією Студія Дениса Каплунова запрошують Вас взяти участь у  Відкритій лекції: Як писати ефективні тексти.

Результат: Ви отримаєте дійсно розуміння можливостей копірайтингу для покращення піар-активності, а також підвищення ефективності рекламних матеріалів. Матеріал лекціїї побудований на особистій успішній практиці спікера з реальними клієнтами. 

Спікер: Денис Каплунов, Засновник рекламного агентства “Студія Дениса Каплунова”, освітнього проекту “Школа копірайтингу”, досвід у копірайтингу 10 років.

Партнер: Студія Дениса Каплунова

Цільова аудиторія: власники бізнесу, топ-менеджери, керівники напрямків маркетингу, продажів та PR, а також співробітники компаній, які готують текстові посилання. 

Питання для обговорення:

  • Чому більшість текстів не працюють?
  • Текст — це точка контакту враження про компанію
  • Техніка ЗОД та метод «гарячих точок»
  • 20 прийомів копірайтингу на всі випадки життя 

 Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Денис Каплунов
Засновник рекламного агентства "Студія Дениса Каплунова", освітнього проекту "Школа копірайтингу", досвід у копірайтингу 10 років, написав більш ніж 3500 текстів, персональний рекорд - комерційна пропозиція, яка привела до угоди на суму 4,5 млн євро
Денис Каплунов

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: