fbpx

Відкрита лекція: Як прибуток компанії залежить від щастя прибиральниць? Лайфхаки від маркетинг директора лідера ринку

  • Дата: 19/06/2018
  • Мова: Російська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Квиток:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

Ярославський провулок, 1/3, HUB 4.0

HeadHunter провів масштабне опитування в якому з’ясувалося, що для співробітників оплата їх праці не настільки важлива як визнання їх заслуг і старань в роботі, а співробітники – це найголовніший актив будь-якого бізнесу. Так, 90% успіху вашого бізнесу залежить від людей, а якість роботи співробітників безпосередньо впливає на бізнес-результати компанії. Варто також зауважити, що плинність кадрів на порядок нижче в компаніях з залученим персоналом, а не залученим персонал стає, якщо не налагоджені внутрішні комунікації. Саме як правильно донести до співробітників вимоги і думку керівництва і як керівництву почути думку і вимоги співробітників, ми і будемо розглядати на зустрічі.

Команда EBA Management Development Centre спільно з юридичною компанією Asters  запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Як прибуток компанії залежить від щастя прибиральниць? Лайфхаки від маркетинг директора лідера ринку.

Результат: Ви отримаєте практичні інструменти і готові рішення для максимального залучення своїх співробітників, дізнаєтеся, як зробити працю ваших співробітників максимально продуктивною і як це вплине на прибуток бізнесу, зрозумієте про те як правильно комунікувати правильні повідомленяя співробітникам, як створити таку корпоративну культуру, де люди будуть націлені на максимальний результат.

Спікер: Вікторія ЄсауленкоДиректор з маркетингу юридичної фірми “Астерс”, досвід в PR і маркетингу – 16 років, Chartered Institute of Marketing, курс Post Graduate Diploma in Marketing, сертифікований бізнес-тренер, член Спілки журналістів України, колумніст Forbes Women Ukraine, “Новое время”, автор книги “Жіночі секрети в PR технологіях”, найкращий маркетолог юридичного ринку 2017 року по версії видавництва “Юридична практика”, спікер TEDx Women.

Партнер: Asters

Цільова аудиторіяГенеральні директори і власники бізнесу, HR-директори, директори з внутрішніх комунікацій, директори із зовнішніх комунікацій, маркетингу, фінансів, продажів, …і всім тим, хто готовий опанувати інструменти довгострокового розвитку компанії.

Питання для обговорення: 

  • Значення внутрішнього клієнта – це модна мантра або питання виживання?
  • Як лояльність внутрішнього клієнта впливає на лояльність зовнішнього і як це впливає на прибуток
  • Вплив внутрішніх комунікацій в компанії на корпоративну культуру і репутацію
  • Канали і інструменти внутрішніх комунікацій
  • Антикризові внутрішні комунікації

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Вікторія Єсауленко
Директор з маркетингу юридичної фірми "Астерс", досвід в PR і маркетингу - 16 років, Chartered Institute of Marketing, курс Post Graduate Diploma in Marketing, сертифікований бізнес-тренер, член Спілки журналістів України, колумніст Forbes Women Ukraine, "Новое время", MMR, автор книги "Жіночі секрети в PR технологіях", кращий маркетолог юридичного ринку 2017 року по версії видавництва "Юридична практика", спікер TEDx Women, FuckUp Nights Ukraine, EBA, Академія консалтингового бізнесу, Вищої школи комунікацій
Вікторія Єсауленко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: