fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Як почати думати англійською швидко та без надзусиль

  • Дата: 11/12/2018 (ВТ)
  • Мова: російська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Як почати думати англійською швидко та без надзусиль. Дата: 11 грудня2018. Час: 10:00 12:00. Мова: російська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3. На даний момент у світі 1 млрд людей вивчають іноземні мови, використовуючи про цьому модні методи, різноманітних викладачів, купу гарних глянцевих підручників, і витрачаючи приблизно 98 млрд доларів щорічно. Зрештою більшість із них вирішують, що не мають таланту до вивчення іноземних мов, адже тримати в голові одночасно величезну кількість слів і говорити їх згідно з численними правилами з ще більшою кількістю винятків з тих ж правил просто неможливо. При цьому ці ж люди з легкістю прекрасно говорять рідною мовою, який дуже часто є набагато складнішим, ніж той, який вони намагаються вивчити. Парадокс? «Абсолютно ні», - пояснює відомий психолінгвіст та поліглот Віталій Зубков, - просто більшість людей при вивченні другої мови намагаються вчити слова та граматику, а потрібно вчитись думати на тій мові, яку вони хочуть опанувати. Адже мова – це засіб вираження наших думок, тому раніше мову називали «рукою душі». А хіба можна вивчити душу?» Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією Lingva.Skills запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Як почати думати англійською швидко та без надзусиль. Спікер: Віталій Зубков, заступник голови Асоціації інноваційної та цифрової освіти, автор наймасовішого освітнього проекту України Lingva.Skills; відомий психолінгвіст та поліглот. Основний партнер: Lingva.Skills Партнери заходу: HUB 4.0, Coca-Cola Ukraine, 2Amovers Цільова аудиторія: керівники, власники та співробітники компаній, яким цікаво організувати ефективне корпоративне і/чи особисте навчання іноземних мов. Питання для обговорення: Як правильно вчити слова та граматику? Як припинити перейматись та почати впевнено говорити англійською мовою? Як обмеженим набором слів висловити необмежену кількість думок та ідей? Як перемогти укрінгліш чи русінгліш та правильно говорити на English? Як оптимально організувати ефективне корпоративне навчання? Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Віталій Зубков. Заступник голови Асоціації інноваційної та цифрової освіти, автор наймасовішого освітнього проекту України Lingva.Skills; відомий психолінгвіст та поліглот. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected] Контактний телефон. 044 496 06 01.

На даний момент у світі 1 млрд людей вивчають іноземні мови, використовуючи про цьому модні методи, різноманітних викладачів, купу гарних глянцевих підручників, і витрачаючи приблизно 98 млрд доларів щорічно. Зрештою більшість із них вирішують, що не мають таланту до вивчення іноземних мов, адже тримати в голові одночасно величезну кількість слів і говорити їх згідно з численними правилами з ще більшою кількістю винятків з тих ж правил просто неможливо. При цьому ці ж люди з легкістю прекрасно говорять рідною мовою, який дуже часто є набагато складнішим, ніж той, який вони намагаються вивчити. Парадокс?

«Абсолютно ні», – пояснює відомий психолінгвіст та поліглот Віталій Зубков, – просто більшість людей при вивченні другої мови намагаються вчити слова та граматику, а потрібно вчитись думати на тій мові, яку вони хочуть опанувати. Адже мова – це засіб вираження наших думок, тому раніше мову називали «рукою душі». А хіба можна вивчити душу?»

Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією Lingva.Skills запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Як почати думати англійською швидко та без надзусиль.

Спікер: Віталій Зубков, заступник голови Асоціації інноваційної та цифрової освіти, автор наймасовішого освітнього проекту України Lingva.Skills; відомий психолінгвіст та поліглот.

Основний партнер: Lingva.Skills

Партнери заходу: HUB 4.0Coca-Cola Ukraine2Amovers

Цільова аудиторія: керівники, власники та співробітники компаній, яким цікаво організувати ефективне корпоративне і/чи особисте навчання іноземних мов.

Питання для обговорення:

  • Як правильно вчити слова та граматику?
  • Як припинити перейматись та почати впевнено говорити англійською мовою?
  • Як обмеженим набором слів висловити необмежену кількість думок та ідей?
  • Як перемогти укрінгліш чи русінгліш та правильно говорити на English?
  • Як оптимально організувати ефективне корпоративне навчання?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Віталій Зубков
Заступник голови Асоціації інноваційної та цифрової освіти, автор наймасовішого освітнього проекту України Lingva.Skills; відомий психолінгвіст та поліглот
Віталій Зубков

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: