fbpx

Відкрита лекція: Як почати думати англійською швидко та без надзусиль

  • Дата: 11/12/2018
  • Мова: російська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3

На даний момент у світі 1 млрд людей вивчають іноземні мови, використовуючи про цьому модні методи, різноманітних викладачів, купу гарних глянцевих підручників, і витрачаючи приблизно 98 млрд доларів щорічно. Зрештою більшість із них вирішують, що не мають таланту до вивчення іноземних мов, адже тримати в голові одночасно величезну кількість слів і говорити їх згідно з численними правилами з ще більшою кількістю винятків з тих ж правил просто неможливо. При цьому ці ж люди з легкістю прекрасно говорять рідною мовою, який дуже часто є набагато складнішим, ніж той, який вони намагаються вивчити. Парадокс?

«Абсолютно ні», – пояснює відомий психолінгвіст та поліглот Віталій Зубков, – просто більшість людей при вивченні другої мови намагаються вчити слова та граматику, а потрібно вчитись думати на тій мові, яку вони хочуть опанувати. Адже мова – це засіб вираження наших думок, тому раніше мову називали «рукою душі». А хіба можна вивчити душу?»

Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією Lingva.Skills запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Як почати думати англійською швидко та без надзусиль.

Спікер: Віталій Зубков, заступник голови Асоціації інноваційної та цифрової освіти, автор наймасовішого освітнього проекту України Lingva.Skills; відомий психолінгвіст та поліглот.

Основний партнер: Lingva.Skills

Партнери заходу: HUB 4.0Coca-Cola Ukraine2Amovers

Цільова аудиторія: керівники, власники та співробітники компаній, яким цікаво організувати ефективне корпоративне і/чи особисте навчання іноземних мов.

Питання для обговорення:

  • Як правильно вчити слова та граматику?
  • Як припинити перейматись та почати впевнено говорити англійською мовою?
  • Як обмеженим набором слів висловити необмежену кількість думок та ідей?
  • Як перемогти укрінгліш чи русінгліш та правильно говорити на English?
  • Як оптимально організувати ефективне корпоративне навчання?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Віталій Зубков
Заступник голови Асоціації інноваційної та цифрової освіти, автор наймасовішого освітнього проекту України Lingva.Skills; відомий психолінгвіст та поліглот
Віталій Зубков

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: