fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Як активізувати критичне мислення: базові принципи та прийоми

 • Дата: 25/10/2018 (ЧТ)
 • Мова: російська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

Офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Як активізувати критичне мислення: базові принципи та прийоми. Дата: 25 жовтня2018. Час: 10:00 12:00. Мова: російська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: Офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а. Реєстрацію закрито! За даними The Future of Jobs Всесвітнього економічного форуму, більше третини навичок, які роботодавці гідно оцінять в 2020 році, ще в 2015 вважалися не надто важливими. Причина такої переорієнтації - швидкість розвитку технологій. Однак, експерти вважають, що роботи не повністю замінять існуючі професії, а лише візьмуть на себе частину автоматизованих завдань. А людям, щоб продовжувати бадьоро рухатися по карєрних сходах, доведеться розвинути в собі більше професійних та особистих навичок, однією з яких є критичне мислення. Команда EBA Management Development Centre спільно з Kebas Training Studio запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Як активізувати критичне мислення: базові принципи та прийоми. Спікер: Максим Кебас, бізнес- тренер, консультант з управління командами, змінами та організаційною культурою, фахівець з розвитку критичного та системного мислення. Цільова аудиторія: керівники великих та середніх компаній, спеціалісти HR, PR, CSR. Партнер заходу: Kebas Training Studio Теми для обговорення: Які навички необхідні для активації критичного мислення. У які пастки потрапляє людина під час прийняття рішень. Які позиції сприйняття важливо розрізняти. Які психологічні феномени має знати кожна людина при прийнятті рішень. Як розділяти факти та інтерпретації. Які когнітивні спотворення слід уникати. Після відвідання лекції учасники: Ознайомляться з ключовими принципами і прийомами критичного мислення та зможуть застосовувати їх в роботі; Дізнаються про методологію розвитку критичного мислення як в аспекті соціально-психологічних особливостей людини, так і через технологічний підхід. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. Спікери. Максим Кебас. Бізнес- тренер, консультант з управління командами, змінами та організаційною культурою, фахівець з розвитку критичного та системного мислення. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрацію закрито!

За даними The Future of Jobs Всесвітнього економічного форуму, більше третини навичок, які роботодавці гідно оцінять в 2020 році, ще в 2015 вважалися не надто важливими. Причина такої переорієнтації – швидкість розвитку технологій. Однак, експерти вважають, що роботи не повністю замінять існуючі професії, а лише візьмуть на себе частину автоматизованих завдань. А людям, щоб продовжувати бадьоро рухатися по кар’єрних сходах, доведеться розвинути в собі більше професійних та особистих навичок, однією з яких є критичне мислення.

Команда EBA Management Development Centre спільно з Kebas Training Studio запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Як активізувати критичне мислення: базові принципи та прийоми.

Спікер: Максим Кебас, бізнес- тренер, консультант з управління командами, змінами та організаційною культурою, фахівець з розвитку критичного та системного мислення.

Цільова аудиторія: керівники великих та середніх компаній, спеціалісти HR, PR, CSR.

Партнер заходу: Kebas Training Studio

Теми для обговорення:

 • Які навички необхідні для активації критичного мислення.
 • У які пастки потрапляє людина під час прийняття рішень.
 • Які позиції сприйняття важливо розрізняти.
 • Які психологічні феномени має знати кожна людина при прийнятті рішень.
 • Як розділяти факти та інтерпретації.
 • Які когнітивні спотворення слід уникати.

Після відвідання лекції учасники:

 • Ознайомляться з ключовими принципами і прийомами критичного мислення та зможуть застосовувати їх в роботі;
 • Дізнаються про методологію розвитку критичного мислення як в аспекті соціально-психологічних особливостей людини, так і через технологічний підхід.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01. 

Спікери

1 / 1
Максим Кебас
Бізнес- тренер, консультант з управління командами, змінами та організаційною культурою, фахівець з розвитку критичного та системного мислення
Максим Кебас

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: