fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: XBRL. Зміни у фінансовій звітності в Україні

 • Дата: 23/05/2019 (ЧТ)
 • Мова: англійська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а, конференц-зал STEFES

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: XBRL. Зміни у фінансовій звітності в Україні. Дата: 23 травня2019. Час: 10:00 12:00. Мова: англійська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а, конференц-зал STEFES. У грудні 2018 року Міністерство Фінансів України, Національна комісія по цінним паперам та фондовому ринку (НКЦПФР ), Національний Банк Україіни (НБУ) та Національна комісія для регулювання ринків фінансових операцій в Україні (НКРРФО) опублікували нові правила фінансової звітності, які базуються на міжнародних стандартах фінансової звітності для України, як частині процесу втілення в життя нової системі звітності в Україні у єдиному електронному форматі. Протягом 2019 року підприємства, що становлять суспільний інтерес (ПСІ) підготують фінансові викладки та декларації згідно з міжнародним стандартами фінансової звітності у XBRL форматі та представлять на розгляд Національній комісії по цінним паперам та фондовому. НБУ та Національна комісія для регулювання ринків фінансових операцій в Україні матимуть доступ до даних нової системи, тим самим стаючи прозорими у своїй діяльності. Нова система звітності дозволить прийом, обробку, верифікацію та відкритий доступ до звітності компаній у єдиному електронному форматі, який побудований на базі міжнародних стандартах фінансової звітності для України. Команда EBA Management Development Centre спільно з Хавєром Мора запрошують Вас взяти участь у  Відкритій лекції: XBRL. Зміни у фінансовій звітності в Україні. Нова система звітності у форматі XBRL втілюється в життя за участі міжнародних донорів, таких як EU-FINSTAR (Technical Assistance in Financial Sectors Priority Areas) та USAID`s Financial Sector Transformation project. Спікер: Хавєр Мора, експерт по фінансовій звітності, EU Finstar, проект фінансується Європейським Союзом та втілений в життя компанією Human Dynamics KG, був затверджений як член робочої групи ESMA для Постійного Комітету Корпоративної Звітності (https://www.esma.europa.eu/about-esma/working-methods/standing-committees#title-paragrah-5). Партнер: Human Dynamics Цільова аудиторія: топ-менеджери, фінансові менеджери та експерти. Питання для обговорення: Що означає XBRL (Розширена мова бізнес-звітності)?  Базові принципи XBRL: систематизація, фінансова звітність та вимоги до документів  Огляд архітектури XBRL   IFRS (Міжнародні стандарти фінансової звітності). XBRL систематизація  Хто використовує XBRL? XBRL в Україні  Інструменти XBRL   Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Хав’єр Мора. Експерт по фінансовій звітності, EU-FINSTAR. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Мутас. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

У грудні 2018 року Міністерство Фінансів України, Національна комісія по цінним паперам та фондовому ринку (НКЦПФР ), Національний Банк Україіни (НБУ) та Національна комісія для регулювання ринків фінансових операцій в Україні (НКРРФО) опублікували нові правила фінансової звітності, які базуються на міжнародних стандартах фінансової звітності для України, як частині процесу втілення в життя нової системі звітності в Україні у єдиному електронному форматі.

Протягом 2019 року підприємства, що становлять суспільний інтерес (ПСІ) підготують фінансові викладки та декларації згідно з міжнародним стандартами фінансової звітності у XBRL форматі та представлять на розгляд Національній комісії по цінним паперам та фондовому. НБУ та Національна комісія для регулювання ринків фінансових операцій в Україні матимуть доступ до даних нової системи, тим самим стаючи прозорими у своїй діяльності. Нова система звітності дозволить прийом, обробку, верифікацію та відкритий доступ до звітності компаній у єдиному електронному форматі, який побудований на базі міжнародних стандартах фінансової звітності для України.

Команда EBA Management Development Centre спільно з Хав’єром Мора запрошують Вас взяти участь у  Відкритій лекції: XBRL. Зміни у фінансовій звітності в Україні. Нова система звітності у форматі XBRL втілюється в життя за участі міжнародних донорів, таких як EU-FINSTAR (Technical Assistance in Financial Sector’s Priority Areas) та USAID`s Financial Sector Transformation project.

Спікер: Хав’єр Мора, експерт по фінансовій звітності, EU Finstar, проект фінансується Європейським Союзом та втілений в життя компанією Human Dynamics KG, був затверджений як член робочої групи ESMA для Постійного Комітету Корпоративної Звітності (https://www.esma.europa.eu/about-esma/working-methods/standing-committees#title-paragrah-5).

Партнер: Human Dynamics

Цільова аудиторія: топ-менеджери, фінансові менеджери та експерти.

Питання для обговорення:

 • Що означає XBRL (Розширена мова бізнес-звітності)? 
 • Базові принципи XBRL: систематизація, фінансова звітність та вимоги до документів 
 • Огляд архітектури XBRL  
 • IFRS (Міжнародні стандарти фінансової звітності). XBRL систематизація 
 • Хто використовує XBRL?
 • XBRL в Україні 
 • Інструменти XBRL 

 Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Хав’єр Мора
Експерт по фінансовій звітності, EU-FINSTAR
Хав’єр Мора

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: