fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Вирішувати чи не вирішувати? Несвідомі упередження у прийнятті рішень

 • Дата: 20/03/2020
 • Мова: англійська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а, конференц-зал STEFES

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Вирішувати чи не вирішувати? Несвідомі упередження у прийнятті рішень. Дата: 20 березня2020. Час: 10:00 12:00. Мова: англійська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а, конференц-зал STEFES. Реєстрацію закрито! Люди — нераціональні істоти. Переважна більшість рішень, які ми приймаємо, базуються на ірраціональних мотивах, а не на раціональному аналізі. Чому так трапляється? Що впливає на те, як ми приймаємо рішення в особистих, професійних та соціальних питаннях? Що ми можемо зробити, щоб покращити спосіб прийняття рішень? Усі ці та багато інших питань будуть обговорені протягом відкритої лекції. Мета відкритої лекції - дати Вам можливість краще усвідомлювати фактори, що впливають на здатність приймати рішення. Відкрита лекція ґрунтуватиметься на доказах, наданих поведінковою та когнітивною нейронаукою. Команда EBA Management Development Centre спільно з University of Sheffield запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Вирішувати чи не вирішувати? Несвідомі упередження у прийнятті рішень. Після відвідування відкритої лекції учасники дізнаються про: Приховані сили, які впливають на Ваші рішення. Науку, що стоїть за цими прихованими силами. Як можна покращити процес прийняття рішень за допомогою простих методів. Спікер: Проф. Александрос Сайкойос, Професор міжнародного управляння персоналом Бірмінгемської Бізнес Школи (Великобританія) та міжнародного факультету Шеффілдського університету (Великобританія). Партнер: The University of Sheffield. Цільова аудиторія: CEO, керівники департаментів, HR, всі зацікавлені у темі прийняття рішень. Питання для обговорення: Як люди приймають рішення. Раціональні підходи до рішень. Приховані сили у прийнятті рішень. Що таке несвідомі упередження. Як ми можемо подолати упередження. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Проф. Александрос Сайкойос. Професор міжнародного управляння персоналом Бірмінгемської Бізнес Школи (Великобританія) та міжнародного факультету Шеффілдського університету (Великобританія). Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрацію закрито!

Люди — нераціональні істоти. Переважна більшість рішень, які ми приймаємо, базуються на ірраціональних мотивах, а не на раціональному аналізі. Чому так трапляється? Що впливає на те, як ми приймаємо рішення в особистих, професійних та соціальних питаннях? Що ми можемо зробити, щоб покращити спосіб прийняття рішень? Усі ці та багато інших питань будуть обговорені протягом відкритої лекції. Мета відкритої лекції – дати Вам можливість краще усвідомлювати фактори, що впливають на здатність приймати рішення. Відкрита лекція ґрунтуватиметься на доказах, наданих поведінковою та когнітивною нейронаукою.

Команда EBA Management Development Centre спільно з University of Sheffield запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Вирішувати чи не вирішувати? Несвідомі упередження у прийнятті рішень.

Після відвідування відкритої лекції учасники дізнаються про:

 • Приховані сили, які впливають на Ваші рішення.
 • Науку, що стоїть за цими прихованими силами.
 • Як можна покращити процес прийняття рішень за допомогою простих методів.

Спікер: Проф. Александрос Сайкойос, Професор міжнародного управляння персоналом Бірмінгемської Бізнес Школи (Великобританія) та міжнародного факультету Шеффілдського університету (Великобританія).

ПартнерThe University of Sheffield.

Цільова аудиторія: CEO, керівники департаментів, HR, всі зацікавлені у темі прийняття рішень.

Питання для обговорення:

 • Як люди приймають рішення.
 • Раціональні підходи до рішень.
 • Приховані сили у прийнятті рішень.
 • Що таке несвідомі упередження.
 • Як ми можемо подолати упередження.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Проф. Александрос Сайкойос
Професор міжнародного управляння персоналом Бірмінгемської Бізнес Школи (Великобританія) та міжнародного факультету Шеффілдського університету (Великобританія)
Проф. Александрос Сайкойос

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: