fbpx

Відкрита лекція: Використання Data Science для вирішення бізнес задач

  • Дата: 12/03/2020
  • Мова: українська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а, конференц-зал STEFES

У разі активної реєстрації, ми залишаємо за собою право обмежити кількість представників від однієї компанії.

Штучний інтелект та машинне навчання вже зараз трансформують цілі індустрії. Компанії, які працюють з клієнтами в сфері банкінгу, медицини та електронної комерції і при цьому не використовують ці нові інструменти ризикують залишитись позаду, в той час як світ прямує в автоматизоване майбутнє.

Команда EBA Management Development Centre спільно з devRepublik запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Використання Data Science для вирішення бізнес задач.

Протягом відкритої лекції ми поговоримо про важливість застосування машинного навчання та Data Science. Використовуючи приклади з життя спікер покаже як перетворити бізнес задачу в модель машинного навчання, починаючи із ідентифікації бізнес проблеми, формулювання гіпотези і закінчуючи A/B тестуванням. Спікер пояснить, як трансформувати, сегментувати та вимірювати змінні для отримання значущих даних, унікальних для кожної компанії, і поділиться прикладами того, як бізнес впровадив ці технології.

Після відвідування відкритої лекції учасники:

  • Оцінять проблеми, які можуть бути вирішенні використовуючи Data Science.
  • Отримають огляд основних інструментів Data Science.
  • Дізнаються як створити і організувати роботу Data Science команди.

Спікер: Іван Лучко, очолює команду Data Science в компанії Boosta, лектор у devRepublik, його проекти пов’язані із динамічною оптимізацією цін та рекомендаційними системами в електронній комерції, раніше займався моделюванням квантових ефектів в Женеві.

Партнери: Boosta, devRepublik.

Цільова аудиторія: системні аналітики, бізнес-аналітики, product-менеджери, менеджери з маркетингу, керівники департаментів, підприємці та власники компаній.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Іван Лучко
очолює команду Data Science в компанії Boosta, лектор у devRepublik, його проекти пов’язані із динамічною оптимізацією цін та рекомендаційними системами в електронній комерції, раніше займався моделюванням квантових ефектів в Женеві
Іван Лучко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: