fbpx

Відкрита лекція: Використання Data Science для вирішення бізнес задач

  • Дата: 12/03/2020
  • Мова: українська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а, конференц-зал STEFES

У разі активної реєстрації, ми залишаємо за собою право обмежити кількість представників від однієї компанії.

Штучний інтелект та машинне навчання вже зараз трансформують цілі індустрії. Компанії, які працюють з клієнтами в сфері банкінгу, медицини та електронної комерції і при цьому не використовують ці нові інструменти ризикують залишитись позаду, в той час як світ прямує в автоматизоване майбутнє.

Команда EBA Management Development Centre спільно з devRepublik запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Використання Data Science для вирішення бізнес задач.

Протягом відкритої лекції ми поговоримо про важливість застосування машинного навчання та Data Science. Використовуючи приклади з життя спікер покаже як перетворити бізнес задачу в модель машинного навчання, починаючи із ідентифікації бізнес проблеми, формулювання гіпотези і закінчуючи A/B тестуванням. Спікер пояснить, як трансформувати, сегментувати та вимірювати змінні для отримання значущих даних, унікальних для кожної компанії, і поділиться прикладами того, як бізнес впровадив ці технології.

Після відвідування відкритої лекції учасники:

  • Оцінять проблеми, які можуть бути вирішенні використовуючи Data Science.
  • Отримають огляд основних інструментів Data Science.
  • Дізнаються як створити і організувати роботу Data Science команди.

Спікер: Іван Лучко, очолює команду Data Science в компанії Boosta, лектор у devRepublik, його проекти пов’язані із динамічною оптимізацією цін та рекомендаційними системами в електронній комерції, раніше займався моделюванням квантових ефектів в Женеві.

Партнери: Boosta, devRepublik.

Цільова аудиторія: системні аналітики, бізнес-аналітики, product-менеджери, менеджери з маркетингу, керівники департаментів, підприємці та власники компаній.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Іван Лучко
очолює команду Data Science в компанії Boosta, лектор у devRepublik, його проекти пов’язані із динамічною оптимізацією цін та рекомендаційними системами в електронній комерції, раніше займався моделюванням квантових ефектів в Женеві
Іван Лучко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: