fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Введення автоматичного обміну фінансовою інформацією в Україні в 2020 році

  • Дата: 04/04/2019 (ЧТ)
  • Мова: українська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членів Європейської Бізнес Асоціації
Місце проведення:

офіс Європейської Бізнес Асоціації (Андріївський узвіз, 1А, конференц-зал STEFES)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Введення автоматичного обміну фінансовою інформацією в Україні в 2020 році. Дата: 04 квітня2019. Час: 10:00 12:00. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членів Європейської Бізнес Асоціації. Місце проведення: офіс Європейської Бізнес Асоціації (Андріївський узвіз, 1А, конференц-зал STEFES). Реалізація плану BEPS в національне податкове законодавство буде ефективною тільки в тому випадку, якщо Україна приєднається до CRS стандарту. Зважаючи на той факт, що вже навіть більшість офшорних юрисдикцій приєднались до переліку держав, котрі беруть участь в автоматичному обміні фінансовою інформацією, то Україні для того, щоб не опинитись в чорному списку міжнародної спільноти також необхідно підписати Багатосторонню угоду ОЕСР про співпрацю між компетентними органами з питань автоматичного обміну інформацією. Команда EBA Management Development Centre спільно з ЮФ «Ілляшев та Партнери» запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Введення автоматичного обміну фінансовою інформацією в Україні в 2020 році. Спікер: Ніна Бец, юрист податкової практики ЮФ «Ілляшев та Партнери». Партнер заходу: ЮФ «Ілляшев та Партнери» Цільова аудиторія: менеджери та юристи міжнародних компаній, що є власниками відповідних банківських рахунків в закордонних банках. Теми для обговорення: Головні аспекти CRS обміну: Як відбувається передача інформації; Які рахунки є підзвітними; Який об’єм інформації підлягає обміну; Які кроки варто здійснити бізнесу, щоб бути готовим до першого обміну інформацією.                                                                            Слабкі місця CRS: Зміна податкового резиденства; Переміщення активів в юрисдикції без CRS; Використання неналежних AML процедур. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Ніна Бец. Юрист податкової практики ЮФ «Ілляшев та Партнери». Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail Development@eba.com.ua. Контактний телефон. +380 (44) 496 0601.

Реалізація плану BEPS в національне податкове законодавство буде ефективною тільки в тому випадку, якщо Україна приєднається до CRS стандарту. Зважаючи на той факт, що вже навіть більшість офшорних юрисдикцій приєднались до переліку держав, котрі беруть участь в автоматичному обміні фінансовою інформацією, то Україні для того, щоб не опинитись в чорному списку міжнародної спільноти також необхідно підписати Багатосторонню угоду ОЕСР про співпрацю між компетентними органами з питань автоматичного обміну інформацією.

Команда EBA Management Development Centre спільно з ЮФ «Ілляшев та Партнери» запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Введення автоматичного обміну фінансовою інформацією в Україні в 2020 році.

Спікер: Ніна Бец, юрист податкової практики ЮФ «Ілляшев та Партнери».

Партнер заходу: ЮФ «Ілляшев та Партнери»

Цільова аудиторія: менеджери та юристи міжнародних компаній, що є власниками відповідних банківських рахунків в закордонних банках.

Теми для обговорення:

Головні аспекти CRS обміну:

  • Як відбувається передача інформації;
  • Які рахунки є підзвітними;
  • Який об’єм інформації підлягає обміну;

Які кроки варто здійснити бізнесу, щоб бути готовим до першого обміну інформацією.                                                                           

Слабкі місця CRS:

  • Зміна податкового резиденства;
  • Переміщення активів в юрисдикції без CRS;
  • Використання неналежних AML процедур.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Ніна Бец
Юрист податкової практики ЮФ «Ілляшев та Партнери»
Ніна Бец

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
+380 (44) 496 0601

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: