fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Впровадження Data Science у вашій компанії

 • Дата: 04/10/2018 (ЧТ)
 • Мова: українська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Квиток:безкоштовно для членів Європейської Бізнес Асоціації
Місце проведення:

офіс Асоціації (Андріївський узвіз 1-А)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Впровадження Data Science у вашій компанії. Дата: 04 жовтня2018. Час: 10:00 12:00. Мова: українська. Квиток: безкоштовно для членів Європейської Бізнес Асоціації. Місце проведення: офіс Асоціації (Андріївський узвіз 1-А). Data Science – це не просто нове модне слово в світі IT. Це те, що змінить світ програмування, бізнесу і навіть споживачів. Насправді, Data Science вже змінює світ, бо наука про методи аналізу даних, яка тісно пов’язана з машинним навчанням (Machine Learning), когнітивною наукою (Cognitive Science) та технологіями роботи з великими даними (Big Data) вже допомагає бізнесу знаходити приховані закономірності, прогнозувати розвиток подій та оптимізувати ключові бізнес-процеси. Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією Ciklum запрошують Вас взяти участь у відкритій лекції: Впровадження Data Science у вашій компанії. Унікальність матеріалу ґрунтується на практичному досвіді спікера, який займається впровадженням нових технологій у компанії Ciklum. Спікер: Борис Працюк, керівник R&D департаменту у Ciklum, працює з проектами IoT, VR та Machine Learning, співзасновник старт-апу Fino, має 5-річний досвід роботи у впровадженні передових технологій у компанії, з 2007 до 2012 року працював у КПІ асистентом професора, у 2013 році запустив Android Dev Club і розвинув проект до 300 учасників. Партнер: Ciklum  Цільова аудиторія: бізнес-аналітики, системні аналітики, маркетологи, підприємці та власники компаній, керівники департаментів. Питання для обговорення: Відповіді на болючі питання: Як успішно продавати? Як вдало наймати на роботу? Як вести проект? Які інструменти застосовувати у роботі? Що таке Data Science? З чого почати? Case Study. Розгляд реальних проектів впровадження Data Science в Україні для міжнародних клієнтів. Q&A session.  Після відвідання лекції учасники зможуть: Визначити проблеми, які можна вирішити за допомогою технологій Data Science; Ознайомитися з інструментами Data Science; Отримати інсайти по впровадженню Data Science у своїх компаніях. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Борис Працюк. CTO компанії Scalarr, працює з проектами IoT, VR та Machine Learning, співзасновник старт-апу Fino, має 5-річний досвід роботи у впровадженні передових технологій у компанії, з 2007 до 2012 року працював у КПІ асистентом професора, у 2013 році запустив Android Dev Club і розвинув проект до 300 учасників.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (44) 496 0601.

Data Science – це не просто нове модне слово в світі IT. Це те, що змінить світ програмування, бізнесу і навіть споживачів. Насправді, Data Science вже змінює світ, бо наука про методи аналізу даних, яка тісно пов’язана з машинним навчанням (Machine Learning), когнітивною наукою (Cognitive Science) та технологіями роботи з великими даними (Big Data) вже допомагає бізнесу знаходити приховані закономірності, прогнозувати розвиток подій та оптимізувати ключові бізнес-процеси.

Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією Ciklum запрошують Вас взяти участь у відкритій лекції: Впровадження Data Science у вашій компанії. Унікальність матеріалу ґрунтується на практичному досвіді спікера, який займається впровадженням нових технологій у компанії Ciklum.

Спікер: Борис Працюк, керівник R&D департаменту у Ciklum, працює з проектами IoT, VR та Machine Learning, співзасновник старт-апу Fino, має 5-річний досвід роботи у впровадженні передових технологій у компанії, з 2007 до 2012 року працював у КПІ асистентом професора, у 2013 році запустив Android Dev Club і розвинув проект до 300 учасників.

Партнер: Ciklum

 Цільова аудиторія:

 • бізнес-аналітики,
 • системні аналітики,
 • маркетологи,
 • підприємці та власники компаній,
 • керівники департаментів.

Питання для обговорення:

 • Відповіді на болючі питання:
 1. Як успішно продавати?
 2. Як вдало наймати на роботу?
 3. Як вести проект?
 4. Які інструменти застосовувати у роботі?
 • Що таке Data Science? З чого почати?
 • Case Study. Розгляд реальних проектів впровадження Data Science в Україні для міжнародних клієнтів.
 • Q&A session.

 Після відвідання лекції учасники зможуть:

 • Визначити проблеми, які можна вирішити за допомогою технологій Data Science;
 • Ознайомитися з інструментами Data Science;
 • Отримати інсайти по впровадженню Data Science у своїх компаніях.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Борис Працюк
CTO компанії Scalarr, працює з проектами IoT, VR та Machine Learning, співзасновник старт-апу Fino, має 5-річний досвід роботи у впровадженні передових технологій у компанії, з 2007 до 2012 року працював у КПІ асистентом професора, у 2013 році запустив Android Dev Club і розвинув проект до 300 учасників.
Борис Працюк

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
+380 (44) 496 0601

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: