fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Вчимося вчитися: чому варто створювати культуру навчання і як це зробити

 • Дата: 06/09/2018 (ЧТ)
 • Мова: українська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

Андріївський узвіз 1А, Офіс ЕВА

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Вчимося вчитися: чому варто створювати культуру навчання і як це зробити. Дата: 06 вересня2018. Час: 10:00 12:00. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: Андріївський узвіз 1А, Офіс ЕВА. Який фактор найбільше впливає на бізнес? За дослідженням Bersin від Deloitte, це — навчання співробітників. Такі топ-роботодавці світу як Google, American Express і Bridgewater Associates вже усвідомили цю конкурентну перевагу та зробили навчання не тільки інтегрованою частиною системи управління талантами, а й культури. Команда EBA Management Development Centre спільно з MarchenkoDanevych та Changers запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Вчимося вчитися: чому варто створювати культуру навчання і як це зробити.  Спікери:  Оксана Семенюк, співзасновниця та СEO, Changers. Наталія Кадя, коуч та консультантка, партнерка компанії MarchenkoDanevych. Партнери заходу: MarchenkoDanevych, Changers Цільова аудиторія: CEO, HR та L&D-фахівці. Теми для обговорення: Нова парадигма навчання у світі, де не вистачає часу на тренінги. Тренди корпоративної освіти: чому сьогодні навчають співробітників провідні компанії світу? Як створити культуру, у якій співробітники дійсно навчаються. Після відвідання лекції учасники: Ознайомляться з трендами в корпоративній освіті. Зможуть сформувати покроковий план запуску культури постійного навчання в організації. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. Спікери. Оксана Семенюк. Експертка із організаційних трансформацій. Менторка та коучиня. Дослідниця із нейролідерства. Оксана має багаторічний міжнародний досвід в трансформації культури організації, розвитку лідерів, побудові команд із розвитку персоналу в різних краінах Європи, регіоні Близького Сходу та Африки.. Наталія Кадя. Сертифікований коуч (Erickson University International (ICF), автор навчальних програм із організаційного розвитку, автор статей та практичних матеріалів для видань Новое Время, EBA, WOMO, Liga, а також низки профільних HR видань, з 2010 р. – executive coach, консультант із організаційного розвитку, лідерства і управління персоналом, має більше 18 років досвіду в бізнесі, є партнером юридичної компанії Danevych Law, була HR-директором представництва бельгійської компанії Materialise в Україні. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Який фактор найбільше впливає на бізнес? За дослідженням Bersin від Deloitte, це — навчання співробітників. Такі топ-роботодавці світу як Google, American Express і Bridgewater Associates вже усвідомили цю конкурентну перевагу та зробили навчання не тільки інтегрованою частиною системи управління талантами, а й культури.

Команда EBA Management Development Centre спільно з MarchenkoDanevych та Changers запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Вчимося вчитися: чому варто створювати культуру навчання і як це зробити. 

Спікери: 

 • Оксана Семенюк, співзасновниця та СEO, Changers.

 • Наталія Кадя, коуч та консультантка, партнерка компанії MarchenkoDanevych.

Партнери заходу: MarchenkoDanevych, Changers

Цільова аудиторія: CEO, HR та L&D-фахівці.

Теми для обговорення:

 • Нова парадигма навчання у світі, де не вистачає часу на тренінги.
 • Тренди корпоративної освіти: чому сьогодні навчають співробітників провідні компанії світу?
 • Як створити культуру, у якій співробітники дійсно навчаються.

Після відвідання лекції учасники:

 • Ознайомляться з трендами в корпоративній освіті.
 • Зможуть сформувати покроковий план запуску культури постійного навчання в організації.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. 

Спікери

1 / 2
Оксана Семенюк
Експертка із організаційних трансформацій. Менторка та коучиня. Дослідниця із нейролідерства. Оксана має багаторічний міжнародний досвід в трансформації культури організації, розвитку лідерів, побудові команд із розвитку персоналу в різних краінах Європи, регіоні Близького Сходу та Африки.
Наталія Кадя
Сертифікований коуч (Erickson University International (ICF), автор навчальних програм із організаційного розвитку, автор статей та практичних матеріалів для видань Новое Время, EBA, WOMO, Liga, а також низки профільних HR видань, з 2010 р. – executive coach, консультант із організаційного розвитку, лідерства і управління персоналом, має більше 18 років досвіду в бізнесі, є партнером юридичної компанії Danevych Law, була HR-директором представництва бельгійської компанії Materialise в Україні
Оксана Семенюк
Наталія Кадя

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: