fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Увімкніть креативність на роботі, де і ким би Ви не працювали

  • Дата: 13/06/2019 (ЧТ)
  • Мова: Російська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членів Асоціації
Місце проведення:

офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а, конференц-зал STEFES

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Увімкніть креативність на роботі, де і ким би Ви не працювали. Дата: 13 червня2019. Час: 10:00 12:00. Мова: Російська. Внесок: безкоштовно для членів Асоціації. Місце проведення: офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а, конференц-зал STEFES. Чи знаєте Ви, що до 80% економічного зростання походить від інновацій? Оскільки креативне мислення стимулює інновації, перший крок – навчитися бути більш креативними саме на роботі. І це не те, що Ви думаєте. Успішні креативні лідери поєднують в собі унікальний набір здібностей і навичок, які легко використовують в роботі для досягнення видатних результатів. А як Ви можете підтримати свою організацію на шляху до інновацій? Команда EBA Management Development Centre спільно з Бізнес Школою КРОК  запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Увімкніть креативність на роботі, де і ким би Ви не працювали. Результат: після відвідування відкритої лекції учасники зможуть дізнатися, як активувати інноваційну поведінку, стимулювати співпрацю у команді та використовувати стратегії мислення для успішної роботи в команді з пошуку рішень, почути про те, чому інновації є критично важливими для розвитку організацій, зрозуміють ключові фактори, необхідні для просування інновацій, дізнатися про потужні стратегії активації креативного мислення для успіху в робочому процесі, оцінити інноваційну стратегію своєї команди або компанії та ознайомитися з найкращими практиками для її покращення. Спікер: Оксана Сєдашова, PhD, викладач Бізнес Школи КРОК, керівник Центру Досліджень Креативності, експерт з креативного та інноваційного розвитку особистостей та команд. Партнер: Бізнес Школа КРОК Цільова аудиторія: керівники організацій, топ-менеджери, HR менеджери, старші та молодші менеджери, співробітники відділів розвитку, інновацій та безперервного покращення. Питання для обговорення: Як бути креативним на роботі? Як пов’язані креативність, особистісний успіх співробітника та організацій? Чи всі можуть буди креативними? Чи варто бізнесу практикувати креативність? Як креативні підходи на роботі змінюють корпоративну культуру організації? Чому провідні високотехнологічні компанії (Sanofi, Toyota Motor Corporation, FedEx Corporation, Apple) надають особливого значення розвитку креативності персоналу. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Оксана Сєдашова. PhD, викладач Бізнес Школи КРОК, керівник Центру Досліджень Креативності, експерт з креативного та інноваційного розвитку особистостей та команд. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Ващенко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Чи знаєте Ви, що до 80% економічного зростання походить від інновацій? Оскільки креативне мислення стимулює інновації, перший крок – навчитися бути більш креативними саме на роботі. І це не те, що Ви думаєте. Успішні креативні лідери поєднують в собі унікальний набір здібностей і навичок, які легко використовують в роботі для досягнення видатних результатів. А як Ви можете підтримати свою організацію на шляху до інновацій?

Команда EBA Management Development Centre спільно з Бізнес Школою КРОК  запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Увімкніть креативність на роботі, де і ким би Ви не працювали.

Результат: після відвідування відкритої лекції учасники зможуть дізнатися, як активувати інноваційну поведінку, стимулювати співпрацю у команді та використовувати стратегії мислення для успішної роботи в команді з пошуку рішень, почути про те, чому інновації є критично важливими для розвитку організацій, зрозуміють ключові фактори, необхідні для просування інновацій, дізнатися про потужні стратегії активації креативного мислення для успіху в робочому процесі, оцінити інноваційну стратегію своєї команди або компанії та ознайомитися з найкращими практиками для її покращення.

Спікер: Оксана Сєдашова, PhD, викладач Бізнес Школи КРОК, керівник Центру Досліджень Креативності, експерт з креативного та інноваційного розвитку особистостей та команд.

Партнер: Бізнес Школа КРОК

Цільова аудиторія: керівники організацій, топ-менеджери, HR менеджери, старші та молодші менеджери, співробітники відділів розвитку, інновацій та безперервного покращення.

Питання для обговорення:

  • Як бути креативним на роботі?
  • Як пов’язані креативність, особистісний успіх співробітника та організацій?
  • Чи всі можуть буди креативними?
  • Чи варто бізнесу практикувати креативність?
  • Як креативні підходи на роботі змінюють корпоративну культуру організації?
  • Чому провідні високотехнологічні компанії (Sanofi, Toyota Motor Corporation, FedEx Corporation, Apple) надають особливого значення розвитку креативності персоналу.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Оксана Сєдашова
PhD, викладач Бізнес Школи КРОК, керівник Центру Досліджень Креативності, експерт з креативного та інноваційного розвитку особистостей та команд
Оксана Сєдашова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Ващенко

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: