fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Український архетип

  • Дата: 09/07/2019 (ВТ)
  • Мова: українська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членів Асоціації
Місце проведення:

HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Український архетип. Дата: 09 липня2019. Час: 10:00 12:00. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членів Асоціації. Місце проведення: HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3. Результат останніх президентських виборів викликав цілий спектр емоцій: від захвату до обурення. В основі відповіді на питання як українці ухвалюють будь-які рішення лежить український архетип. Густав Водічка стверджує, що народи в своєму щоденному виборі опираються на цей прообраз, а слухачі його лекції враховують архетип у своєму бізнесі, маркетингових та рекламних кампаніях, повсякденній взаємодії з іншими людьми. Команда EBA Management Development Centre спільно з Густавом Водічкою запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Український архетип. Спікер: Густав Водічка, письменник, професійний тренер, майстер іронічного жанру, автор нашумілої книги «Батьківщина замріяних ангелів», створює яскраві твори в малій літературній формі. Партнери заходу: HUB 4.0, Coca-Cola Ukraine, 2Amovers Цільова аудиторія: топ-менеджери, власники бізнесу, маркетологи, спеціалісти з комунікацій. Питання для обговорення: Як продавати товар на наших теренах з урахуванням багатовікових стереотипів? Чому в Україні будь-яка влада ніколи не зможе задовольнити суспільний запит на свободу? Чому «садок вишневий коло хати» у будь-якому куточку світу є мрією українця? Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.  Спікери. Густав Водічка. письменник, професійний тренер, майстер іронічного жанру, автор нашумілої книги «Батьківщина замріяних ангелів», створює яскраві твори в малій літературній формі.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Ващенко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Результат останніх президентських виборів викликав цілий спектр емоцій: від захвату до обурення. В основі відповіді на питання “як українці ухвалюють будь-які рішення” лежить український архетип. Густав Водічка стверджує, що народи в своєму щоденному виборі опираються на цей прообраз, а слухачі його лекції враховують архетип у своєму бізнесі, маркетингових та рекламних кампаніях, повсякденній взаємодії з іншими людьми.

Команда EBA Management Development Centre спільно з Густавом Водічкою запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Український архетип.

Спікер: Густав Водічка, письменник, професійний тренер, майстер іронічного жанру, автор нашумілої книги «Батьківщина замріяних ангелів», створює яскраві твори в малій літературній формі.

Партнери заходуHUB 4.0Coca-Cola Ukraine2Amovers

Цільова аудиторія: топ-менеджери, власники бізнесу, маркетологи, спеціалісти з комунікацій.

Питання для обговорення:

  • Як продавати товар на наших теренах з урахуванням багатовікових стереотипів?
  • Чому в Україні будь-яка влада ніколи не зможе задовольнити суспільний запит на свободу?
  • Чому «садок вишневий коло хати» у будь-якому куточку світу є мрією українця?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

 

Спікери

1 / 1
Густав Водічка
письменник, професійний тренер, майстер іронічного жанру, автор нашумілої книги «Батьківщина замріяних ангелів», створює яскраві твори в малій літературній формі.
Густав Водічка

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Ващенко

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Звіт та фотогалерея

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: