fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Цифрова робоча сила — великими кроками в майбутнє. Роботизація бізнес-процесів

 • Дата: 24/05/2018 (ЧТ)
 • Мова: російська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Квиток:безкоштовно для членів Асоціації
Місце проведення:

офіс Асоціації (Андріївський узвіз, 1А)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Цифрова робоча сила — великими кроками в майбутнє. Роботизація бізнес-процесів. Дата: 24 травня2018. Час: 10:00 12:00. Мова: російська. Квиток: безкоштовно для членів Асоціації. Місце проведення: офіс Асоціації (Андріївський узвіз, 1А). Бізнес завжди шукає оптимальні варіанти автоматизації процесів задля підвищення його ефективності та забезпечення стабільності. Напрями, де робота полягає у виконанні співробітниками типових, повторюваних завдань за компютером, часто страждають від “людського фактору”. Роботизація бізнес-процесів - залучення ботів, які швидко, з однаковою точністю і 24/7 виконують рутинну роботу - дає можливість збільшувати обсяги завдань, не перевантажуючи співробітників, які можуть використати свій час для вирішення більш складних і творчих питань, що вимагають саме людських якостей. Команда EBA Management Development Centre спільно з Андрієм Полтавцем запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Цифрова робоча сила — великими кроками в майбутнє. Роботизація бізнес-процесів. На відкритій лекції Ви дізнаєтесь про особливості роботизації бізнес-процесів. Спікер: Андрій Полтавець, менеджер з фінансової та адміністративної діяльності в компанї TНТ Україна. Цільова аудиторія: Управлінці всіх рівнів, які прагнуть підвищувати ефективність та збільшувати процесингову потужність бізнесу; Власники бізнесу, які шукають шляхи для збільшення його прибутковості та якісного розвитку; IT-фахівці, які бажають відкрити нові можливості реалізації; Представники бізнес-консалтингу, які хочуть розширити свій набір інструментів. Теми для обговорення: Роботизація бізнес-процесів, як альтернативний підхід їхньої автоматизації. Швидкість, точність, автономність, масштабованість. Як створюється бот? Що для цього потрібно? Які його можливості? Рівні завдань, які вирішує RPA. Обговорення реальних кейсів. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Андрій Полтавець. Менеджер з фінансової та адміністративної діяльності в компанї TНТ Україна. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Бізнес завжди шукає оптимальні варіанти автоматизації процесів задля підвищення його ефективності та забезпечення стабільності. Напрями, де робота полягає у виконанні співробітниками типових, повторюваних завдань за комп’ютером, часто страждають від “людського фактору”. Роботизація бізнес-процесів – залучення ботів, які швидко, з однаковою точністю і 24/7 виконують рутинну роботу – дає можливість збільшувати обсяги завдань, не перевантажуючи співробітників, які можуть використати свій час для вирішення більш складних і творчих питань, що вимагають саме людських якостей.

Команда EBA Management Development Centre спільно з Андрієм Полтавцем запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Цифрова робоча сила — великими кроками в майбутнє. Роботизація бізнес-процесів. На відкритій лекції Ви дізнаєтесь про особливості роботизації бізнес-процесів.

Спікер: Андрій Полтавець, менеджер з фінансової та адміністративної діяльності в компанї TНТ Україна.

Цільова аудиторія:

 • Управлінці всіх рівнів, які прагнуть підвищувати ефективність та збільшувати процесингову потужність бізнесу;
 • Власники бізнесу, які шукають шляхи для збільшення його прибутковості та якісного розвитку;
 • IT-фахівці, які бажають відкрити нові можливості реалізації;
 • Представники бізнес-консалтингу, які хочуть розширити свій набір інструментів.

Теми для обговорення:

 • Роботизація бізнес-процесів, як альтернативний підхід їхньої автоматизації. Швидкість, точність, автономність, масштабованість.
 • Як створюється бот? Що для цього потрібно? Які його можливості?
 • Рівні завдань, які вирішує RPA. Обговорення реальних кейсів.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Андрій Полтавець
Менеджер з фінансової та адміністративної діяльності в компанї TНТ Україна
Андрій Полтавець

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01
Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: