fbpx

Відкрита лекція: Ціннісний PIN-код організації або як припинити годувати культуру стратегією

 • Дата: 07/06/2018
 • Мова: українська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Квиток:безкоштовно для членів Асоціації
Місце проведення:

офіс Асоціації (Андріївський узвіз 1А)

Чому тема розвитку  (управління) організаційної культури досі настільки суперечлива? Чому, розуміючи, що це важливо для бізнесу та життя, ми найчастіше відчуваємо недовіру, формальність та вимушеність цієї теми.

Близька та надихаюча культура, ціннісні рішення, сенс – по суті поняття абстрактні, але ж ми (свідомо чи ні) гостро їх потребуємо.  Давайте спробуємо розібратися, що саме насправді рухає нами і організацією. Що робити, коли успіху та просто заробітку  вже недостатньо для того, щоб відчувати сенс та наповненість нашого життя – взагалі та в організації.

Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією sPIN.Culture.Self.Business запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Ціннісний PIN-код організації або як припинити годувати культуру стратегією.

Спікер: Ірина Моржова, eкзистенційний коуч (WIAPP, Wiesbaden Academy of Positive Psychotherapy, теми – сенси, енергія, здоров’я, прийняття життєвих рішень), Corporate Transformational Tools Practitioner (CTT), консультант з управління (СМС), топ фасилітатор (у громадських, соціальних та бізнес-проектах), має досвід власника та керівника свого бізнесу, керівника міжнародних та українських компаній, консультанта, тренера, а також 18 років досвіду роботи з управління людським капіталом.

Цільова аудиторія: 

 • HR менеджери
 • HR директори
 • Керівники відділів, які хочуть розвивати корпоративну культуру в своїх компаніях
 • Небайдужі мешканці корпоративного світу, які шукають свій особистий сенс у діяльності

Партнер: sPIN.Culture.Self.Business

Теми для обговорення:

 • Цінності і сенси. Як можна сплутати енергію страху з силою свідомості.
 • Сім рівнів свідомості: особистісні та організаційні. Які виклики зараз виникають для Вас особисто та для Вашої компанії.
 • Чому, розуміючи, що культура це важливо, “наш велосипед не їде”? Вправа ‘Стратегічна розмальовка”. Як визначається ДНК-органiзації та її ціннісний PIN- код.
 • Еволюція та трансформація культури та бізнесу. Слабкі місця Стратегії на різних етапах еволюції організації. Бачення та Місія – чи важливі вони для всіх? Заземлюємо абстрактне. Здорова органiзація та токсична культура.
 • Роль батьків та вихователів бізнесу у створенні та змінах культури організації. Еволюція лідерів – знайти свій сенс у діяльності.

Після відвідання лекції:

 • Учасники зрозуміють, які саме сфери в їх організації та особистому житті потребують поваги та уваги, і як її втілити на практиці.
 • Учасники зможуть доторкнутися до діагностики своїх глибинних цінностей та отримати індивідуальні розвиваючі питання для пошуку додаткових джерел енергії та саморозвитку.
 • Деякі учасники зможуть вийти з управлінськими та життєвими рішеннями або підготуватися до них.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку “Реєстрація”. Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01. 

Спікери

1 / 1
Ірина Моржова
eкзистенційний коуч (WIAPP, Wiesbaden Academy of Positive Psychotherapy, теми – сенси, енергія, здоров’я, прийняття життєвих рішень), Corporate Transformational Tools Practitioner (CTT), консультант з управління (СМС), топ фасилітатор (у громадських, соціальних та бізнес-проектах), має досвід власника та керівника свого бізнесу, керівника міжнародних та українських компаній, консультанта, тренера, а також 18 років досвіду роботи з управління людським капіталом.
Ірина Моржова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: