fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Telegram: що це таке та як змусити його продавати?

 • Дата: 15/03/2018 (ЧТ)
 • Мова: російська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Квиток:безкоштовно для компаній Асоціації
Місце проведення:

офіс Асоціації в м. Київ (Андріївський узвіз, 1А)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Telegram: що це таке та як змусити його продавати?. Дата: 15 березня2018. Час: 10:00 12:00. Мова: російська. Квиток: безкоштовно для компаній Асоціації. Місце проведення: офіс Асоціації в м. Київ (Андріївський узвіз, 1А). Команда EBA Management Development Centre, спільно з Віктором Пічугіним запрошують Вас взяти участь у відкритій лекції: Telegram: що це таке та як змусити його продавати. Telegram стає все більш популярним серед українських користувачів і є новим ринком для бізнесу. Ця лекція — для тих, хто чув про Telegram, але не знає,чи потрібен він їх бізнесу. Пояснюємо, як і для кого все працює, які інструменти просування можна використовувати і навіщо. Спікер: Віктор Пічугін, SMM-спеціаліст, тренер з використання соціальних мереж від DW Akademie. який працює з мессенджерами, та  Telegram зокрема, вже більше 2 років. Цільова аудиторія: бізнесмени, маркетологи, SMM-спеціалісти, як новачки в  Telegram, так і ті, хто постійно в ньому працює. Питання, що будуть розглянуті: Що таке Telegram (загальний опис); Аудиторія Telegram (світова і українська); Типи контенту; Реклама в Telegram; Оцінка ефективності та робота зі статистикою; Боти в Telegram; Після відкритої лекції учасники:  зрозуміють, чи потрібно для їх бізнесу робити експансію в Telegram,  навчаться основам роботи в ньому, отримають базові знання з реклами та створення ботів. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Віктор Пічугін. SMM-спеціаліст, тренер з використання соціальних мереж від DW Akademie, який працює з мессенджерами, та Telegram зокрема, вже більше 2 років.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (44) 496 0601.

Команда EBA Management Development Centre, спільно з Віктором Пічугіним запрошують Вас взяти участь у відкритій лекції: Telegram: що це таке та як змусити його продавати.

Telegram стає все більш популярним серед українських користувачів і є новим ринком для бізнесу. Ця лекція — для тих, хто чув про Telegram, але не знає,чи потрібен він їх бізнесу. Пояснюємо, як і для кого все працює, які інструменти просування можна використовувати і навіщо.

Спікер: Віктор Пічугін, SMM-спеціаліст, тренер з використання соціальних мереж від DW Akademie. який працює з мессенджерами, та  Telegram зокрема, вже більше 2 років.

Цільова аудиторія: бізнесмени, маркетологи, SMM-спеціалісти, як новачки в  Telegram, так і ті, хто постійно в ньому працює.

Питання, що будуть розглянуті:

 • Що таке Telegram (загальний опис);
 • Аудиторія Telegram (світова і українська);
 • Типи контенту;
 • Реклама в Telegram;
 • Оцінка ефективності та робота зі статистикою;
 • Боти в Telegram;

Після відкритої лекції учасники:

 •  зрозуміють, чи потрібно для їх бізнесу робити експансію в Telegram,
 •  навчаться основам роботи в ньому,
 • отримають базові знання з реклами та створення ботів.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Віктор Пічугін
SMM-спеціаліст, тренер з використання соціальних мереж від DW Akademie, який працює з мессенджерами, та Telegram зокрема, вже більше 2 років.
Віктор Пічугін

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
+380 (44) 496 0601
Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: