fbpx

Відкрита лекція: Системний вихід на міжнародні ринки

  • Дата: 08/11/2018
  • Мова: Російська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членів ЕВА
Місце проведення:

офіс EBA у м.Київ, Андріївський узвіз, 1а

Важко не помітити, як з феноменальною швидкістю в світі змінюються і з’являються нові, сучасні технології; поступова економічна, політична і культурна інтеграція всього світу об’єднує суспільство і глобалізує процеси, включаючи міжнародні приватні бізнес-відносини. Вихід на міжнародний рівень відкриває безмежні можливості для компаній і власників бізнесу. Підприємства, які планують вихід на міжнародний ринок, мають вибрати конкретний ринок, стратегії і методи проникнення, а також врахувати багато юридичних та податкових аспектів.

Команда EBA Management Development Centre спільно з Start Global запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Системний вихід на міжнародні ринки. 

Спікер: Дмитро Швець, директор компанії Start Global.

Партнер: Start Global

Цільова аудиторія: власники бізнесів, які мають експортні плани чи хочуть розширити експорт товарів та послуг, управлінці, комерційні директори, директори з розвитку бізнесу, маркетологи.

Питання для обговорення: 

  • Дорожня карта виходу на міжнародні ринки;
  • Як обрати фокусні напрямки для експорту?
  • Як знайти локального партнера для виходу на міжнародний ринок?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01. 

Спікери

1 / 1
Дмитро Швець
СЕО компанії Start Global, викладач курсу “Стратегія виходу на глобальні ринки” KMBS, засновник освітнього проекту n.cubator
Дмитро Швець

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: