fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Практичний воркшоп: Сучасний менеджент. Принципи та інструменти збереження емоційної стійкості та підвищення продуктивності роботи команд

  • Дата: 23/11/2023 (ЧТ)
  • Мова: українська
  • Час: 17:00 - 18:30
  • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Forum Business City, Київ, вул. Пимоненка 13

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Практичний воркшоп: Сучасний менеджент. Принципи та інструменти збереження емоційної стійкості та підвищення продуктивності роботи команд. Дата: 23 листопада2023. Час: 17:00 18:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Forum Business City, Київ, вул. Пимоненка 13. Важливо: Воркшоп проводитиметься вживу. Онлайн-трансляції не передбачено. EBA Management Development Centre спільно з Петром Савичем запрошують вас до участі у Практичному воркшопі: Сучасний менеджент. Принципи та інструменти збереження емоційної стійкості та підвищення продуктивності роботи команд. Cпікер: Петро Савич, маркетолог, бізнес-консультант, засновник компанії Sales Marketing System. Експерт у сфері інтернет-маркетингу та управління продажами. Будує системний маркетинг в компаніях середнього і малого бізнесу. Питання для обговорення: Специфіка управління віддаленими командами. Як проводити ефективні наради в тому числі в онлайн-режимі. Методи ефективного робочого спілкування в команді. Методи фіксації та збільшення продуктивності команди. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Петро Савич. Маркетолог, бізнес-консультант, засновник компанії Sales Marketing System. Експерт у сфері інтернет-маркетингу та управління продажами. Будує системний маркетинг в компаніях середнього і малого бізнесу. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067-406-65-40.

Важливо: Воркшоп проводитиметься вживу. Онлайн-трансляції не передбачено.

EBA Management Development Centre спільно з Петром Савичем запрошують вас до участі у Практичному воркшопі: Сучасний менеджент. Принципи та інструменти збереження емоційної стійкості та підвищення продуктивності роботи команд.

Cпікер: Петро Савич, маркетолог, бізнес-консультант, засновник компанії Sales Marketing System. Експерт у сфері інтернет-маркетингу та управління продажами. Будує системний маркетинг в компаніях середнього і малого бізнесу.

Питання для обговорення:

  • Специфіка управління віддаленими командами.
  • Як проводити ефективні наради в тому числі в онлайн-режимі.
  • Методи ефективного робочого спілкування в команді.
  • Методи фіксації та збільшення продуктивності команди.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Петро Савич
Маркетолог, бізнес-консультант, засновник компанії Sales Marketing System. Експерт у сфері інтернет-маркетингу та управління продажами. Будує системний маркетинг в компаніях середнього і малого бізнесу
Петро Савич

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067-406-65-40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: