Відкрита лекція: Сучасні тенденції в управлінні: менеджер в ролі «Парадокс-навігатора»

  • Дата: 20/06/2019
  • Мова: Російська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Квиток:безкоштовно для членів Асоціації
Місце проведення:

офіс Європейської Бізнес Асоціації (Андріївський узвіз, 1А, конференц-зал STEFES)

Додати до Google календаря Додати до Outlook календаря

Значною мірою сучасна діджіталізація дуже сильно впливає на саму парадигму менеджменту. Роботи, штучний інтелект, «інтернет речей», хмарні сервіси і інші нові технології – невблаганно наближають нас до цифрової економіки, яка змінює не тільки управлінські та маркетингові моделі, засоби накопичення, методи і підходи в організації бізнесу, а й саму парадигму всіх тих, хто приходить працювати в бізнес.

Чи повинен підприємець, менеджер навчитися керувати цією, практично необмеженою за обсягом інформацією, для прийняття кращих рішень, особливо в епоху кризи і кардинальних змін в суспільному устрої, – якщо головне завдання менеджера це створення самоорганізуючих систем, які будуть відтворюватися і розвиватися в будь-яких умовах.

Як вдосконалити спосіб використання соціально-економічних систем, щоб на першому місці була ефективність розподілу ресурсів та процвітання і трансформація бізнесу?

Команда EBA Management Development Centre спільно з Академією Коучингової Майстерності WPG запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Сучасні тенденції в управлінні: менеджер в ролі «Парадокс-навігатора».

Спікер: Анжела Ястреб, сертифікований Бізнес-консультант, професійний коуч міжнародної категорії, ментор Міжнародної Федерації коучів; 25-річний досвід управлінської діяльності в ролі найманого працівника, директора та власника бізнесів в сфері освіти; 10 років практичної діяльності з власниками і ТОП менеджерами компаній з впровадження особистісних змін і підвищення власної ефективності.

Партнер: Академія Коучингової Майстерності WPG.

Цільова аудиторія: власники бізнесу, ТОП-менеджмент, керівники, спеціалісти, які бажають розвинути власні лідерські якості.

Питання для обговорення:

  • Поговоримо про здатність сумніватися у стабільності і готовність змінювати свій світогляд.
  • Розглянемо виклики сьогодення, тенденції, їх причини, та чинники, які на них впливають, загрози та перспективи цифрової економіки.
  • Розберемося, що може допомогти нам розуміти ознаки змін, узагальнювати їх, моделювати нові напрямки, які ще не проявилися, але знаходяться в процесі набуття обрисів.
  • Зрозуміємо на що потрібно приділяти найбільшу увагу в сучасному менеджменті.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01. 

Спікери

1 / 1
Анжела Ястреб
сертифікований Бізнес-консультант, професійний коуч міжнародної категорії, ментор Міжнародної Федерації коучів; 25-річний досвід управлінської діяльності в ролі найманого працівника, директора та власника бізнесів в сфері освіти; 10 років практичної діяльності з власниками і ТОП менеджерами компаній з впровадження особистісних змін і підвищення власної ефективності
Анжела Ястреб

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: