fbpx

Відкрита лекція: Сучасні тенденції у вирішенні конфліктних ситуацій: світ змінюється, а Ви?

  • Дата: 24/09/2019
  • Мова: російська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3

Додати до Google календаря Відкрити Телеграм-бот подій

Реєстрація можлива лише для двох представників від компанії! 

Сучасний світ передбачає великі швидкості, великі обсяги інформації, велику кількість онлайн і оффлайн контактів. І всюди, де є людська взаємодія існує потенціал виникнення конфліктної ситуації. Ми всі стикаємося із безліччю таких ситуацій як в повсякденному житті, так і у професійному середовищі. Питання в тому, як ми взаємодіємо “в” та “з” такими ситуаціями. Чи спрямовуємо власні ресурси на боротьбу за власні ідеї та бачення? Чи кажемо нашому контрагенту: “Побачимося в суді”? Чи намагаємося домовитись? Якщо раніше компанії були готові винаймати представників і вести нескінченні показові судові та арбітражні війни, то сьогодні фокус змінюється і витрати ресурсів на “судові війни” зависокі. Звідси логічне запитання – які ще існують опції вирішення ситуації, якщо переговори не вдалися?

Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією Asters запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Сучасні тенденції у вирішенні конфліктних ситуацій: світ змінюється, а ви?

Спікери:

  • Юна Потьомкіна, старший юрист ЮФ “Астерс”, медіатор, кандидат наук з державного управління, сертифікований бізнес-медіатор при Торгово-промисловій палаті Мюнхена і Верхньої Баварії (IHK Akademie München und Oberbayern), амбассадор програми The Matra Rule of Law (The Hague, The Netherlands), більше 10 років досвіду роботи в юридичній сфері і на державній службі, спеціалізується на альтернативному вирішенні спорів (ADR).
  • Наталія Безхлібна, юрист, медіатор, фасилітатор, має акредитацію медіатора від Сenter of Effective Dispute Resolution (Великобританія), більше 11 років досвіду роботи “інхаус” юристом і зовнішнім консультантом, в тому числі в таких компаніях як Danone, Nissan, Unilever, GSK і Астерс.

Основний партнер: Asters.

Партнер заходу: HUB 4.0.

Цільова аудиторія: власники бізнесу, ТОП-менеджмент, керівники, юрисконсульти, спеціалісти, які бажають розвинути власні компетенції роботи з конфліктами.

Питання для обговорення:

  • Які існують інструменти вирішення конфліктів в проміжку між переговорами і судом?
  • Як зрозуміти і обрати найбільш ефективний інструмент в кожній конкретній ситуації?
  • Інструменти управління зовнішніми і внутрішніми конфліктами в компанії.
  • Як усе написане вище застосувати в рамках компанії?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 2
Юна Потьомкіна
старший юрист ЮФ "Астерс", медіатор, кандидат наук з державного управління, сертифікований бізнес-медіатор при Торгово-промисловій палаті Мюнхена і Верхньої Баварії (IHK Akademie München und Oberbayern), амбассадор програми The Matra Rule of Law (The Hague, The Netherlands), більше 10 років досвіду роботи в юридичній сфері і на державній службі, спеціалізується на альтернативному вирішенні спорів (ADR)
Наталія Безхлібна
юрист, медіатор, фасилітатор, має акредитацію медіатора від Сenter of Effective Dispute Resolution (Великобританія), більше 11 років досвіду роботи "інхаус" юристом і зовнішнім консультантом, в тому числі в таких компаніях як Danone, Nissan, Unilever, GSK і Астерс
Юна Потьомкіна
Наталія Безхлібна

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Ващенко

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: