fbpx

Відкрита лекція: Сучасні тенденції у вирішенні конфліктних ситуацій: світ змінюється, а Ви?

  • Дата: 24/09/2019
  • Мова: російська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3

Реєстрація можлива лише для двох представників від компанії! 

Сучасний світ передбачає великі швидкості, великі обсяги інформації, велику кількість онлайн і оффлайн контактів. І всюди, де є людська взаємодія існує потенціал виникнення конфліктної ситуації. Ми всі стикаємося із безліччю таких ситуацій як в повсякденному житті, так і у професійному середовищі. Питання в тому, як ми взаємодіємо “в” та “з” такими ситуаціями. Чи спрямовуємо власні ресурси на боротьбу за власні ідеї та бачення? Чи кажемо нашому контрагенту: “Побачимося в суді”? Чи намагаємося домовитись? Якщо раніше компанії були готові винаймати представників і вести нескінченні показові судові та арбітражні війни, то сьогодні фокус змінюється і витрати ресурсів на “судові війни” зависокі. Звідси логічне запитання – які ще існують опції вирішення ситуації, якщо переговори не вдалися?

Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією Asters запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Сучасні тенденції у вирішенні конфліктних ситуацій: світ змінюється, а ви?

Спікери:

  • Юна Потьомкіна, старший юрист ЮФ “Астерс”, медіатор, кандидат наук з державного управління, сертифікований бізнес-медіатор при Торгово-промисловій палаті Мюнхена і Верхньої Баварії (IHK Akademie München und Oberbayern), амбассадор програми The Matra Rule of Law (The Hague, The Netherlands), більше 10 років досвіду роботи в юридичній сфері і на державній службі, спеціалізується на альтернативному вирішенні спорів (ADR).
  • Наталія Безхлібна, юрист, медіатор, фасилітатор, має акредитацію медіатора від Сenter of Effective Dispute Resolution (Великобританія), більше 11 років досвіду роботи “інхаус” юристом і зовнішнім консультантом, в тому числі в таких компаніях як Danone, Nissan, Unilever, GSK і Астерс.

Основний партнер: Asters.

Партнер заходу: HUB 4.0.

Цільова аудиторія: власники бізнесу, ТОП-менеджмент, керівники, юрисконсульти, спеціалісти, які бажають розвинути власні компетенції роботи з конфліктами.

Питання для обговорення:

  • Які існують інструменти вирішення конфліктів в проміжку між переговорами і судом?
  • Як зрозуміти і обрати найбільш ефективний інструмент в кожній конкретній ситуації?
  • Інструменти управління зовнішніми і внутрішніми конфліктами в компанії.
  • Як усе написане вище застосувати в рамках компанії?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 2
Юна Потьомкіна
старший юрист ЮФ "Астерс", медіатор, кандидат наук з державного управління, сертифікований бізнес-медіатор при Торгово-промисловій палаті Мюнхена і Верхньої Баварії (IHK Akademie München und Oberbayern), амбассадор програми The Matra Rule of Law (The Hague, The Netherlands), більше 10 років досвіду роботи в юридичній сфері і на державній службі, спеціалізується на альтернативному вирішенні спорів (ADR)
Наталія Безхлібна
юрист, медіатор, фасилітатор, має акредитацію медіатора від Сenter of Effective Dispute Resolution (Великобританія), більше 11 років досвіду роботи "інхаус" юристом і зовнішнім консультантом, в тому числі в таких компаніях як Danone, Nissan, Unilever, GSK і Астерс
Юна Потьомкіна
Наталія Безхлібна

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Ващенко

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: