fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Шляхи сталого розвитку: як люди можуть врятувати планету

 • Дата: 21/05/2019 (ВТ)
 • Мова: англійська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Шляхи сталого розвитку: як люди можуть врятувати планету. Дата: 21 травня2019. Час: 10:00 12:00. Мова: англійська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3. Доктор Роланд Мейс розповість нам про свою мету допомогти людям та установам вжити сталих заходів заради збереження Землі для майбутніх поколінь, про свій внесок у перетворення банківської системи на силу, що сприяє сталому розвитку. Яким же чином банківська діяльність та банківський сектор полегшують стійкі дії та допомагають збереженню планети для майбутніх поколінь? Команда EBA Management Development Centre разом з ING Wholesale Banking та доктором Роландом Мейс запрошує Вас приєднатися до Відкритої лекції: Шляхи сталого розвитку: як люди можуть врятувати планету. Спікер: Доктор Роланд Мейс, Директор зі сталого фінансування ING Wholesale Banking в Амстердамі. Основний партнер: ING Wholesale Banking  Партнери заходу: HUB 4.0, Coca-Cola Ukraine, 2Amovers Цільова аудиторія: старші та середні менеджери відділів; менеджери з персоналу; PR-менеджери; маркетологи; всі, хто зацікавлений у розумінні глибших причин відсутності мотивації змінити нашу нестабільну поведінку Питання для обговорення: стан і вимоги науки про клімат; основні етичні питання зміни клімату; розуміння мотиваційних проблем сталої поведінки; які країни повинні діяти першими; тенденції сталого розвитку в ЄС та, зокрема, стійке фінансування; як фінансові установи можуть реалізувати сталу політику. Після відвідання лекції учасники отримають: загальний огляд та більш глибоке розуміння того, чому прийняття стійких заходів є настільки важким; можливість залучитися до потенційних рішень; інформацію про наявні рішення щодо сталого фінансування; бачення щодо шляху до стійкості та зміни клімату. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Доктор Роланд Мейс. Директор зі сталого фінансування в ING Wholesale Banking в Амстердамі, протягом багатьох років Роланд виконував різні ролі у структурованому фінансуванні, управлінні програмами, інфраструктурі даних та моделюванні кредитних ризиків в та за межами ING, окрім роботи в банківському секторі, Роланд здобув ступінь доктора філософії та етики, має ступені магістра з математики в Утрехтському університеті та з ділового адміністрування в університеті Еразмус у Роттердамі.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Доктор Роланд Мейс розповість нам про свою мету допомогти людям та установам вжити сталих заходів заради збереження Землі для майбутніх поколінь, про свій внесок у перетворення банківської системи на силу, що сприяє сталому розвитку. Яким же чином банківська діяльність та банківський сектор полегшують стійкі дії та допомагають збереженню планети для майбутніх поколінь?

Команда EBA Management Development Centre разом з ING Wholesale Banking та доктором Роландом Мейс запрошує Вас приєднатися до Відкритої лекції: Шляхи сталого розвитку: як люди можуть врятувати планету.

Спікер: Доктор Роланд Мейс, Директор зі сталого фінансування ING Wholesale Banking в Амстердамі.

Основний партнер: ING Wholesale Banking 

Партнери заходу: HUB 4.0Coca-Cola Ukraine2Amovers

Цільова аудиторія:

 • старші та середні менеджери відділів;
 • менеджери з персоналу;
 • PR-менеджери;
 • маркетологи;
 • всі, хто зацікавлений у розумінні глибших причин відсутності мотивації змінити нашу нестабільну поведінку

Питання для обговорення:

 • стан і вимоги науки про клімат;
 • основні етичні питання зміни клімату;
 • розуміння мотиваційних проблем сталої поведінки;
 • які країни повинні діяти першими;
 • тенденції сталого розвитку в ЄС та, зокрема, стійке фінансування;
 • як фінансові установи можуть реалізувати сталу політику.

Після відвідання лекції учасники отримають:

 • загальний огляд та більш глибоке розуміння того, чому прийняття стійких заходів є настільки важким;
 • можливість залучитися до потенційних рішень;
 • інформацію про наявні рішення щодо сталого фінансування;
 • бачення щодо шляху до стійкості та зміни клімату.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Доктор Роланд Мейс
Директор зі сталого фінансування в ING Wholesale Banking в Амстердамі, протягом багатьох років Роланд виконував різні ролі у структурованому фінансуванні, управлінні програмами, інфраструктурі даних та моделюванні кредитних ризиків в та за межами ING, окрім роботи в банківському секторі, Роланд здобув ступінь доктора філософії та етики, має ступені магістра з математики в Утрехтському університеті та з ділового адміністрування в університеті Еразмус у Роттердамі.
Доктор Роланд Мейс

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: