fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Скрайбінг для бізнесу – це просто

 • Дата: 25/07/2019 (ЧТ)
 • Мова: Російська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

Офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а, конференц-зал STEFES

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Скрайбінг для бізнесу – це просто. Дата: 25 липня2019. Час: 10:00 12:00. Мова: Російська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: Офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а, конференц-зал STEFES. Реєстрацію закрито! Сьогодні, навички скрайбінга і графічної фасилітації стають все більш потрібними. Людина мислить і думає образами. Це означає, що вміння залучити образи при передачі інформації - підвищить ефективність будь-яких переговорів, нарад, ділових зустрічей, тренінгів, консультацій. В епоху інформаційних технологій та великих обсягів інформації важливо, щоб потрібна інформація запамятовувалася та потрапляла у довгострокову память. Графічна фасилітація і скрайбінг може посприяти цьому за допомогою передачі і фіксуванню інформації простими малюнками, образами і символами. Команда EBA Management Development Centre спільно з Наталією Волосаєвою запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Скрайбінг для бізнесу – це просто. Після відвідування відкритої лекції учасники зможуть: Схематично зображати людей, символи, рамки і блок-схеми. Передавати інформацію за допомогою візуальних образів. Отримати заряд бадьорості, позитиву, і мотивацію на подальше використання візуалізації в бізнесі та житті. Спікер: Наталія Волосаєва, засновник і ведуча Школи Графічної Фасилітації та Скрайбінгу, засновник і ведуча Школи бізнес-тренерів Наталії Волосаєвої, засновник і SEO в WOW Trening, засновник і SEO в International Academy of Creative Decisions. Цільова аудиторія: керівники підрозділів та функціональних напрямків, вищий та середній менеджмент компанії, маркетологи, PR-спеціалісти, менеджери з продажу та розвитку бізнесу. Питання для обговорення: Розуміння суті скрайбінга і сфер його застосування в роботі та житті. Практика зображення ключових елементів скрайбінга: чоловічків, рамок, блок-схем, символів. Вміння візуалізувати робочі завдання та кейси для замовника, керівника, колег. Вміння передавати інформацію за допомогою візуальних образів і символів. Базові вміння скрайбінга і візуалізації. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Наталія Волосаєва. засновник і ведуча Школи Графічної Фасилітації та Скрайбінгу, засновник і ведуча Школи бізнес-тренерів Наталії Волосаєвої, засновник і CEO в WOW Trening, засновник і CEO в International Academy of Creative Decisions. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Ващенко. E-mail [email protected] Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрацію закрито!

Сьогодні, навички скрайбінга і графічної фасилітації стають все більш потрібними. Людина мислить і думає образами. Це означає, що вміння залучити образи при передачі інформації – підвищить ефективність будь-яких переговорів, нарад, ділових зустрічей, тренінгів, консультацій. В епоху інформаційних технологій та великих обсягів інформації важливо, щоб потрібна інформація запам’ятовувалася та потрапляла у довгострокову пам’ять. Графічна фасилітація і скрайбінг може посприяти цьому за допомогою передачі і фіксуванню інформації простими малюнками, образами і символами.

Команда EBA Management Development Centre спільно з Наталією Волосаєвою запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Скрайбінг для бізнесу – це просто.

Після відвідування відкритої лекції учасники зможуть:

 • Схематично зображати людей, символи, рамки і блок-схеми.
 • Передавати інформацію за допомогою візуальних образів.
 • Отримати заряд бадьорості, позитиву, і мотивацію на подальше використання візуалізації в бізнесі та житті.

Спікер: Наталія Волосаєва, засновник і ведуча Школи Графічної Фасилітації та Скрайбінгу, засновник і ведуча Школи бізнес-тренерів Наталії Волосаєвої, засновник і SEO в WOW Trening, засновник і SEO в International Academy of Creative Decisions.

Цільова аудиторія: керівники підрозділів та функціональних напрямків, вищий та середній менеджмент компанії, маркетологи, PR-спеціалісти, менеджери з продажу та розвитку бізнесу.

Питання для обговорення:

 • Розуміння суті скрайбінга і сфер його застосування в роботі та житті.
 • Практика зображення ключових елементів скрайбінга: чоловічків, рамок, блок-схем, символів.
 • Вміння візуалізувати робочі завдання та кейси для замовника, керівника, колег.
 • Вміння передавати інформацію за допомогою візуальних образів і символів.
 • Базові вміння скрайбінга і візуалізації.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Наталія Волосаєва
засновник і ведуча Школи Графічної Фасилітації та Скрайбінгу, засновник і ведуча Школи бізнес-тренерів Наталії Волосаєвої, засновник і CEO в WOW Trening, засновник і CEO в International Academy of Creative Decisions
Наталія Волосаєва

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Ващенко

Зв'язатись
044 496 06 01
Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: