fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Профілактика професійного вигорання

  • Дата: 14/12/2017 (ЧТ)
  • Мова: російська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Вартість участі:безкоштовно для компаній Асоціації
Місце проведення:

офіс Асоціації в м. Київ (Андріївський узвіз, 1А)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Профілактика професійного вигорання. Дата: 14 грудня2017. Час: 10:00 12:00. Мова: російська. Вартість участі: безкоштовно для компаній Асоціації. Місце проведення: офіс Асоціації в м. Київ (Андріївський узвіз, 1А). Команда EBA Management Development Centre спільно з Наталією Байкаловою запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Профілактика професійного вигорання. До 2020 року прогнозують пандемію СЕВ – синдрому емоційного вигорання. Виворіт світу VUCA такий, що нам дедалі складніше буде справлятись з наростаючими інформаційними потоками та мультизадачністю, витримувати невизначеність та величезний темп постійних змін. Психогігієна стає головною умовою виживання у динамічному світі. Цільова аудиторія: HR менеджери, старші менеджери, PR та маркетинг менеджери, глави усіх департаментів. Теми для обговорення: Як розпізнавати перші ознаки професійного вигорання та що робити? Які фактори сприяють вигоранню та як їм протидіяти? Які прийоми психогігієни дозволяють робити профілактику синдрому вигорання? Спікери. Наталія Байкалова. Бізнес-тренер, психолог з 12 річним досвідом. З 2001 року займається розробкою та впровадженням навчальних програм у таких сферах, як управління змінами, проведення переговорів, емоційна компетентність та міжкультурна комунікація. Фахівець з профілактики емоційного вигорання працівників. КПТ психолог, травматерапевт. Протягом 14 років супроводжує переговори та готує команди до переговорів. Фахівець з медіації конфліктів та складних переговорів. Авторка та ведуча «Школи переговорів» ЕВА, «Школи розв’язання конфліктів», авторської програми «Профілактика емоційного вигорання».. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Команда EBA Management Development Centre спільно з Наталією Байкаловою запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Профілактика професійного вигорання.

До 2020 року прогнозують пандемію СЕВ – синдрому емоційного вигорання. Виворіт світу VUCA такий, що нам дедалі складніше буде справлятись з наростаючими інформаційними потоками та мультизадачністю, витримувати невизначеність та величезний темп постійних змін. Психогігієна стає головною умовою виживання у динамічному світі.

Цільова аудиторія: HR менеджери, старші менеджери, PR та маркетинг менеджери, глави усіх департаментів.

Теми для обговорення:

  • Як розпізнавати перші ознаки професійного вигорання та що робити?
  • Які фактори сприяють вигоранню та як їм протидіяти?
  • Які прийоми психогігієни дозволяють робити профілактику синдрому вигорання?

Спікери

1 / 1
Наталія Байкалова
Бізнес-тренер, психолог з 12 річним досвідом. З 2001 року займається розробкою та впровадженням навчальних програм у таких сферах, як управління змінами, проведення переговорів, емоційна компетентність та міжкультурна комунікація. Фахівець з профілактики емоційного вигорання працівників. КПТ психолог, травматерапевт. Протягом 14 років супроводжує переговори та готує команди до переговорів. Фахівець з медіації конфліктів та складних переговорів. Авторка та ведуча «Школи переговорів» ЕВА, «Школи розв’язання конфліктів», авторської програми «Профілактика емоційного вигорання».
Наталія Байкалова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01
Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: