fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Профілактика професійного вигорання

  • Дата: 14/12/2017
  • Мова: російська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Вартість участі:безкоштовно для компаній Асоціації
Місце проведення:

офіс Асоціації в м. Київ (Андріївський узвіз, 1А)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Профілактика професійного вигорання. Дата: 14 грудня2017. Час: 10:00 12:00. Мова: російська. Вартість участі: безкоштовно для компаній Асоціації. Місце проведення: офіс Асоціації в м. Київ (Андріївський узвіз, 1А). Команда EBA Management Development Centre спільно з Наталією Байкаловою запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Профілактика професійного вигорання. До 2020 року прогнозують пандемію СЕВ – синдрому емоційного вигорання. Виворіт світу VUCA такий, що нам дедалі складніше буде справлятись з наростаючими інформаційними потоками та мультизадачністю, витримувати невизначеність та величезний темп постійних змін. Психогігієна стає головною умовою виживання у динамічному світі. Цільова аудиторія: HR менеджери, старші менеджери, PR та маркетинг менеджери, глави усіх департаментів. Теми для обговорення: Як розпізнавати перші ознаки професійного вигорання та що робити? Які фактори сприяють вигоранню та як їм протидіяти? Які прийоми психогігієни дозволяють робити профілактику синдрому вигорання? Спікери. Наталія Байкалова. бізнес-тренер, психолог з 12-річним практичним досвідом, консультант з профілактики емоційного вигорання.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Команда EBA Management Development Centre спільно з Наталією Байкаловою запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Профілактика професійного вигорання.

До 2020 року прогнозують пандемію СЕВ – синдрому емоційного вигорання. Виворіт світу VUCA такий, що нам дедалі складніше буде справлятись з наростаючими інформаційними потоками та мультизадачністю, витримувати невизначеність та величезний темп постійних змін. Психогігієна стає головною умовою виживання у динамічному світі.

Цільова аудиторія: HR менеджери, старші менеджери, PR та маркетинг менеджери, глави усіх департаментів.

Теми для обговорення:

  • Як розпізнавати перші ознаки професійного вигорання та що робити?
  • Які фактори сприяють вигоранню та як їм протидіяти?
  • Які прийоми психогігієни дозволяють робити профілактику синдрому вигорання?

Спікери

1 / 1
Наталія Байкалова
бізнес-тренер, психолог з 12-річним практичним досвідом, консультант з профілактики емоційного вигорання.
Наталія Байкалова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01
Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: