fbpx

Відкрита лекція: Зміцнення бізнесу за допомогою методу «Створення спільних цінностей»

  • Дата: 07/02/2020
  • Мова: англійська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а, конференц-зал STEFES

У разі активної реєстрації, ми залишаємо за собою право обмежити кількість представників від однієї компанії.

Більшість бізнес-стратегій враховують лише бізнес арену, орієнтуючись на аспекти конкуренції. Стратегія «Створення спільних цінностей» визнає бізнес частиною суспільства, яка залежить від нього як рослина від ґрунту. Збагачуючи та вдосконалюючи суспільство, фірма покращує власну конкурентну позицію, так само як збагачення ґрунту сприяє росту та родючості рослини. Стратегія «Створення спільних цінностей» особливо корисна для фірм, що працюють в умовах молодої економіки або в особливо складному соціальному контексті. Стратегія «Створення спільних цінностей» надає фірмам та громадянському суспільству можливість співпрацювати.

Команда EBA Management Development Centre спільно з Посольством США в Україні та Українським католицьким університетом запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Зміцнення бізнесу за допомогою методу «Створення спільних цінностей». Візит професора Ніколса в Україну відбудеться в рамках проекту «Побудова демократії: верховенство права, права людини та політичні інститути (Американський досвід)», який реалізовується кафедрою політичних наук Українського католицького університету та фінансується Посольством Сполучених Штатів Америки в Україні.

Після відвідування відкритої лекції учасники розумітимуть концепцію «Створення спільних цінностей» на достатньому рівні для її потенційного використання у власному бізнесі, а також отримають інформацію про корисні ресурси. Завдяки розумінню стратегії «Створення спільних цінностей», члени громадянського суспільства отримають змогу вести діалог з керівниками бізнесу в контексті можливої ​​співпраці. Учасники, зацікавлені в соціальній відповідальності бізнесу дізнаються про нову концепцію, яка є актуальною як для бізнес фірм так і для суспільства загалом.

Спікер: Філіп М. Ніколс, професор Соціальної відповідальності бізнесу Джозефа Колодного, професор Правових досліджень та Ділової етики у Вортонській школі університету Пенсильванії. Професор Ніколс обіймав посаду президента Академії правових досліджень у бізнесі, а також посади голови ООН / CEFACT LG (експертний комітет ООН з питань сприяння торгівлі) та співголови Міжнародної групи інтересів з економічного права. Наразі виконує обов’язки голови Антикорупційної групи інтересів. Професор Ніколс співпрацював з організаціями більш ніж десятка країн у питаннях економічного та соціального розвитку.

Партнери заходу: Посольство США в Україні, Український Католицький Університет, Building Democracy Rule of Law, Human Rights and Political Institutions (American Experience).

Цільова аудиторія: керівники бізнесу, члени громадянського суспільства, особи, зацікавлені у характері та застосуванні соціальної відповідальності бізнесу.

Питання для обговорення:

Спершу в лекції пояснюється стратегія створення спільних цінностей. Виступ містить приклади з різних куточків світу для демонстрації самої концепції, а також можливостей її застосування. Далі лекція розглядає дослідження факторів успіху та невдач у використанні стратегії створення спільних цінностей, а також резюмує корисну інформацію, яку можна отримати з даного дослідження. Насамкінець в лекції запропоновано варіанти застосування стратегії створення спільних цінностей в таких країнах як Україна.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Філіп М. Ніколс
Професор Соціальної відповідальності бізнесу Джозефа Колодного, професор Правових досліджень та Ділової етики у Вортонській школі університету Пенсильванії. Професор Ніколс обіймав посаду президента Академії правових досліджень у бізнесі, а також посади голови ООН / CEFACT LG (експертний комітет ООН з питань сприяння торгівлі) та співголови Міжнародної групи інтересів з економічного права. Наразі виконує обов’язки голови Антикорупційної групи інтересів. Професор Ніколс співпрацював з організаціями більш ніж десятка країн у питаннях економічного та соціального розвитку.
Філіп М. Ніколс

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: