fbpx

Відкрита лекція: Податкові канікули для Вашого бізнесу

 • Дата: 29/01/2019
 • Мова: українська/російська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3

Відкрита лекція з оптимізації податків та податкового планування «Податкові канікули для Вашого бізнесу» від ПрАТ «Київська фінансова група» – це чудова нагода отримати практичні знання та ефективну «дорожню» карту, які допоможуть зменшити податкове навантаження на компанію:

 • без порушення закону;
 • без використання «сірих» схем;
 • без арешту активів та обшуків на підприємстві;
 • без можливих кримінальних проваджень;
 • без жодних ризиків для бізнесменів та їхньої справи.

В Україні існують абсолютно законні інструменти оптимізації податків, якими користується навіть нинішній Президент.

Команда EBA Management Development Centre спільно з ПрАТ «Київська фінансова група» запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Податкові канікули для Вашого бізнесу.

Спікер: Андрій Скуратовський, керівник ПрАТ «Київська фінансова група», має вищу економічну та юридичну освіту, диплом МВА та стаж практичної роботи на фінансовому ринку понад 20-ти років. Автор численних публікацій та методик з управління активами, інвестиційної діяльності та податкового планування. Докторант Міжнародного інституту менеджменту (МІМ).

Основний партнер: ПрАТ «Київська фінансова група»

Партнери заходу: HUB 4.0Coca-Cola Ukraine2Amovers

Цільова аудиторія: власники бізнесу, генеральні та фінансові директори, головні бухгалтери.

Теми для обговорення:

 • Розбір реального кейсу однієї з провідних українських компаній, яка ефективно оптимізує податки без порушення законів України.
 • Розгляд «сірих» схем зменшення податкового навантаження, що, як правило, застосовуються в Україні, але несуть безліч фінансових та юридичних ризиків.
 • Розгляд законних податкових пільг та способів оптимізації податків, що передбачені Податковим кодексом та іншими законами України, але на практиці використовуються у поодиноких випадках через брак інформації та низький рівень податкової освіченості.
 • Демонстрація ефективних моделей оптимізації податків та податкового планування для компаній, що належать до різних галузей господарства: будівництво, торгівля, виробництво, послуги.
 • Надання дорожньої карти для створення необхідної інфраструктури та запровадження ефективних моделей податкової оптимізації.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Андрій Скуратовський
керівник ПрАТ «Київська фінансова група», має вищу економічну та юридичну освіту, диплом МВА та стаж практичної роботи на фінансовому ринку понад 20-ти років. Автор численних публікацій та методик з управління активами, інвестиційної діяльності та податкового планування. Докторант Міжнародного інституту менеджменту (МІМ)
Андрій Скуратовський

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: