fbpx

Відкрита лекція: Персональний стиль і самопрезентація: як одяг допомагає нам спілкуватись

 • Дата: 23/07/2019
 • Мова: українська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3

Реєстрацію закрито!

Ключова компетенція сьогодення – комунікація. Бізнес-середовище постійно обговорює різноманітні інструменти і методи ефективної комунікації, але ми все ще рідко асоціюємо цю навичку з зовнішнім виглядом. Дарма! Комунікація починається задовго до того, як ми починаємо говорити. Часто перше, а іноді і визначальне враження ми складаємо не тим, що кажемо, а тим, як виглядаємо. З перших секунд візуального контакту наші співрозмовники на підсвідомому рівні вирішують: подобається/не подобається, вірю/не вірю. Наш зовнішній вигляд справді має значення і він працює на нас або проти нас.

Наш мозок швидко вішає ярлики на всіх, кого ми бачимо і часто зовнішнє зовсім не відповідає внутрішньому. В шаленому ритмі життя нам часто бракує часу на глибоке, ґрунтовне спілкування з людьми. Дрес-комунікація – це лаконічне формулювання внутрішнього меседжу за допомогою одягу, аксесуарів, зачіски, макіяжу. Дрес-комунікація – це історія про персональний стиль, який базується не на типах фігури і кольоротипах, а на цінностях і світогляді конкретної людини.  Бути, а не здаватись, виражати себе, а не вражати інших, розширювати горизонти, а не обмежувати їх – ось основна філософія дрес-комунікації, для якої ключовою є особистість і те, що вона має сказати.

Команда EBA Management Development Centre спільно з SENZA/NOME запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Персональний стиль і самопрезентація: як одяг допомагає нам спілкуватись.

Спікер: Анна Даневич, консультантка з персонального і корпоративного стилю, СЕО і співзасновниця майстерні стилю і концепт-стору SENZA/NOME.

Партнер: SENZA/NOME.

Партнери заходу: HUB 4.0Coca-Cola Ukraine2Amovers.

Цільова аудиторія: CEOs, власниці бізнесу, старші та молодші менеджери, HR-менеджери, PR та маркетинг-фахівці, всі ті, кому цікавий жіночий гардероб та глибинне розуміння дрес-комунікації та самопрезентації.

Питання для обговорення:

 • про моду як суспільне явище і головні її характеристики;
 • про те, чому закони зовнішнього вигляду, які діяли раніше, тепер не працюють;
 • про персональний стиль як систему цінностей і важливу складову самопрезентації;
 • про модні тенденції і відомі бренди;
 • про «шафа повна, вдягнути нема чого»;
 • про базовий гардероб, який не потрібен;
 • про дрес-коди і міфи навколо них в бізнес середовищі;
 • про дрес-комунікацію як сучасну альтернативу дрес-коду;
 • про те, як персональний стиль співробітників компанії впливає на її імідж.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Анна Даневич
консультантка з персонального і корпоративного стилю, СЕО і співзасновниця майстерні стилю і концепт-стору SENZA/NOME
Анна Даневич

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: