fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: П’ять кроків до Ліги чемпіонів з корпоративної репутації від Кока-Кола

  • Дата: 20/09/2018 (ЧТ)
  • Мова: українська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

Офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: П’ять кроків до Ліги чемпіонів з корпоративної репутації від Кока-Кола. Дата: 20 вересня2018. Час: 10:00 12:00. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: Офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а. Потреба в репутації та престижі є досить важливою як для людини, так і для будь-якої організації чи підприємства, котрі прагнуть до успіху і процвітання. Корпоративна репутація – це колективна думка про компанію, що формується з часом у свідомості цільових груп на підставі експертної оцінки економічного, соціального та інших аспектів її діяльності. В сучасному світі корпоративна репутація є конкурентною перевагою і стратегічним активом підприємства, що впливає на рівень економічної безпеки підприємства. Команда EBA Management Development Centre спільно з Coca-Cola HBC Ukraine & Moldova запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: П’ять кроків до Ліги чемпіонів з корпоративної репутації від Кока-Кола. Спікер: Андрій Бублик, директор зі зв’язків із державними органами та комунікацій Coca-Cola HBC Ukraine & Moldova. Партнер: Coca-Cola HBC Ukraine & Moldova Цільова аудиторія: керівники великих та середніх компаній, спеціалісти HR, PR, CSR. Теми для обговорення: Як репутація вашої компанії може допомагати продажам? Як репутація впливає на залученість співробітників? Як бути привабливим для міленіалів? Після відвідання лекції учасники: Дізнаються про основні етапи формування корпоративної репутації та її впливу на корпоративну культуру; Отримають чіткі рекомендації щодо розбудови репутації вашої компанії ефективним та економічним способом. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Андрій Бублик. Директор зі зв’язків із державними установами та комунікацій Coca-Cola Beverages Ukraine, понад 20 років досвіду роботи у сферах маркетингу та PR. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Потреба в репутації та престижі є досить важливою як для людини, так і для будь-якої організації чи підприємства, котрі прагнуть до успіху і процвітання. Корпоративна репутація – це колективна думка про компанію, що формується з часом у свідомості цільових груп на підставі експертної оцінки економічного, соціального та інших аспектів її діяльності. В сучасному світі корпоративна репутація є конкурентною перевагою і стратегічним активом підприємства, що впливає на рівень економічної безпеки підприємства.

Команда EBA Management Development Centre спільно з Coca-Cola HBC Ukraine & Moldova запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Пять кроків до Ліги чемпіонів з корпоративної репутації від КокаКола.

Спікер: Андрій Бублик, директор зі зв’язків із державними органами та комунікацій Coca-Cola HBC Ukraine & Moldova.

Партнер: Coca-Cola HBC Ukraine & Moldova

Цільова аудиторія: керівники великих та середніх компаній, спеціалісти HR, PR, CSR.

Теми для обговорення:

  • Як репутація вашої компанії може допомагати продажам?
  • Як репутація впливає на залученість співробітників?
  • Як бути привабливим для міленіалів?

Після відвідання лекції учасники:

  • Дізнаються про основні етапи формування корпоративної репутації та її впливу на корпоративну культуру;
  • Отримають чіткі рекомендації щодо розбудови репутації вашої компанії ефективним та економічним способом.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Андрій Бублик
Директор зі зв’язків із державними установами та комунікацій Coca-Cola Beverages Ukraine, понад 20 років досвіду роботи у сферах маркетингу та PR
Андрій Бублик

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: