fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Новий статут для ТОВ з одним учасником-нерезидентом

 • Дата: 09/10/2018 (ВТ)
 • Мова: українська (під час обговорення можуть бути використані українська, російська або англійська мови)
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Новий статут для ТОВ з одним учасником-нерезидентом. Дата: 09 жовтня2018. Час: 10:00 12:00. Мова: українська (під час обговорення можуть бути використані українська, російська або англійська мови). Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3. Значна частина ТОВ з іноземними інвестиціями в Україні заснована єдиним учасником. Закон про ТОВ містить окрему статтю про особливості проведення загальних зборів з одним учасником, але не виділяє окремо інших нюансів для таких ТОВ. Тож під час приведення їх статутів у відповідність слід ретельно аналізувати текст закону, відбирати застосовні положення та враховувати специфіку. Команда EBA Management Development Centre спільно з Аккаунтор Україна запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Новий статут для ТОВ з одним учасником-нерезидентом. Спікери: Світлана Свириденко, керівник юридичного департаменту, юрист з 10-річним досвідом в міжнародному консалтингу, представник учасників-нерезидентів в корпоративних спорах, адвокат. Марина Слободянюк, старший юрист, юрист з багаторічною практикою в корпоративному праві, представник компаній перед державними органами при вчиненні реєстраційних дій. Основний партнер: Accountor Ukraine Партнери заходу: HUB 4.0, Coca-Cola Ukraine, 2Amovers Цільова аудиторія: власники, керівники, корпоративні юристи компаній з іноземними інвестиціями. Теми для обговорення: Обовязкові пункти статуту з урахуванням особливостей учасника. Відкриті питання для врегулювання в статуті. Порядок взаємодії ТОВ та учасника. Державна реєстрація нової редакції статуту. Після відвідання лекції учасники: Отримають інформацію про вимоги до статуту для приведення його у відповідність до нового закону та корпоративних особливостей управління свого бізнесу, а також рекомендації по підготовці статуту та необхідних документів для державної реєстрації. Реєстрація обовязкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Світлана Свириденко. Директор з продажів та розвитку бізнесу Accountor Ukraine, адвокат, більше 10 років досвіду в юриспруденції та міжнародному бізнесі, , Mini MBA бізнес школи Management & Marketing Universal Business School (Единбург, Великобританія), Lean Yellow Belt від Lean Institute Ukraine, закінчила курс The Science of Well-Being від Єльського університету. Марина Слободянюк. Cтарший юрист, юрист з багаторічною практикою в корпоративному праві, представник компаній перед державними органами при вчиненні реєстраційних дій. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Значна частина ТОВ з іноземними інвестиціями в Україні заснована єдиним учасником. Закон про ТОВ містить окрему статтю про особливості проведення загальних зборів з одним учасником, але не виділяє окремо інших нюансів для таких ТОВ. Тож під час приведення їх статутів у відповідність слід ретельно аналізувати текст закону, відбирати застосовні положення та враховувати специфіку.

Команда EBA Management Development Centre спільно з Аккаунтор Україна запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Новий статут для ТОВ з одним учасником-нерезидентом.

Спікери:

 • Світлана Свириденко, керівник юридичного департаменту, юрист з 10-річним досвідом в міжнародному консалтингу, представник учасників-нерезидентів в корпоративних спорах, адвокат.
 • Марина Слободянюк, старший юристюрист з багаторічною практикою в корпоративному праві, представник компаній перед державними органами при вчиненні реєстраційних дій.

Основний партнер: Accountor Ukraine

Партнери заходу: HUB 4.0Coca-Cola Ukraine2Amovers

Цільова аудиторія: власники, керівники, корпоративні юристи компаній з іноземними інвестиціями.

Теми для обговорення:

 • Обов’язкові пункти статуту з урахуванням особливостей учасника.
 • Відкриті питання для врегулювання в статуті.
 • Порядок взаємодії ТОВ та учасника.
 • Державна реєстрація нової редакції статуту.

Після відвідання лекції учасники:

 • Отримають інформацію про вимоги до статуту для приведення його у відповідність до нового закону та корпоративних особливостей управління свого бізнесу, а також рекомендації по підготовці статуту та необхідних документів для державної реєстрації.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 2
Світлана Свириденко
Директор з продажів та розвитку бізнесу Accountor Ukraine, адвокат, більше 10 років досвіду в юриспруденції та міжнародному бізнесі, , Mini MBA бізнес школи Management & Marketing Universal Business School (Единбург, Великобританія), Lean Yellow Belt від Lean Institute Ukraine, закінчила курс The Science of Well-Being від Єльського університету
Марина Слободянюк
Cтарший юрист, юрист з багаторічною практикою в корпоративному праві, представник компаній перед державними органами при вчиненні реєстраційних дій
Світлана Свириденко
Марина Слободянюк

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: