fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Новий підхід до обліку оренди: ключові зміни

 • Дата: 29/03/2018 (ЧТ)
 • Мова: російська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Квиток:безкоштовно для компаній Асоціації
Місце проведення:

Офіс Асоціації в м.Київ, Андріївський узвіз, 1А

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Новий підхід до обліку оренди: ключові зміни. Дата: 29 березня2018. Час: 10:00 12:00. Мова: російська. Квиток: безкоштовно для компаній Асоціації. Місце проведення: Офіс Асоціації в м.Київ, Андріївський узвіз, 1А. Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією EY Academy of Business запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Новий підхід до обліку оренди: ключові зміни. Відповідно до вимог чинного МСФЗ (IАS) 17 «Оренда», договори оренди класифікуються як фінансова оренда або як операційна оренда. Існуючий підхід до обліку договорів операційної оренди не передбачає визнання орендаторами активів і зобовязань за такими договорами, що істотно знижує якість інформації, що подається інвесторам. Поява нового МСФЗ (IFRS) 16 змінює існуючий підхід до обліку договорів операційної оренди. Спікер: Наталія Соколова, тренер Академії бізнесу EY. Спеціалізується в наступних сферах: МСФЗ, управлінський облік, фінансовий аналіз, оцінка інвестиційних проектів, а також проводить програму підготовки ДипІФР (Рус) Партнер: EY Academy of Business Цільова аудиторія: акціонери та топ-менеджери компаній, CEO, CFO, фінансові менеджери Теми для обговорення: Як оцінка впливає на порядок обліку при укладанні угоди, тому що це може бути або угодра оренди, або містити компонент оренди Певні виключення МСФЗ (IFRS) 16, тому що вона вводить єдину модель обліку оренди та вимагає, щоб орендтори визнавали активи і зобовязання для всіх лізингових операцій Право орендатора використовувати базовий актив протягом терміну оренди і зобовязання, яке представляє його зобовязання за орендними платежами Активи і зобовязання, що виникають в результаті оренди Вимоги, які відображають переоцінку зобовязання по оренді На лекції ви дізнаєтесь: чому орендатори класифікують договори оренди як операційну або фінансову що підхід МСФЗ (IFRS) 16 практично не змінився в порівнянні з МСФЗ (IAS) 17. Спікери. Наталія Соколова. Тренер-консультант, ДипИФР (Рос.), Академія бізнесу EY. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією EY Academy of Business запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Новий підхід до обліку оренди: ключові зміни.

Відповідно до вимог чинного МСФЗ (IАS) 17 «Оренда», договори оренди класифікуються як фінансова оренда або як операційна оренда. Існуючий підхід до обліку договорів операційної оренди не передбачає визнання орендаторами активів і зобов’язань за такими договорами, що істотно знижує якість інформації, що подається інвесторам. Поява нового МСФЗ (IFRS) 16 змінює існуючий підхід до обліку договорів операційної оренди.

Спікер: Наталія Соколова, тренер Академії бізнесу EY. Спеціалізується в наступних сферах: МСФЗ, управлінський облік, фінансовий аналіз, оцінка інвестиційних проектів, а також проводить програму підготовки ДипІФР (Рус)

Партнер: EY Academy of Business

Цільова аудиторія: акціонери та топ-менеджери компаній, CEO, CFO, фінансові менеджери

Теми для обговорення:

 • Як оцінка впливає на порядок обліку при укладанні угоди, тому що це може бути або угодра оренди, або містити компонент оренди
 • Певні виключення МСФЗ (IFRS) 16, тому що вона вводить єдину модель обліку оренди та вимагає, щоб орендтори визнавали активи і зобов’язання для всіх лізингових операцій
 • Право орендатора використовувати базовий актив протягом терміну оренди і зобов’язання, яке представляє його зобов’язання за орендними платежами
 • Активи і зобов’язання, що виникають в результаті оренди
 • Вимоги, які відображають переоцінку зобов’язання по оренді

На лекції ви дізнаєтесь:

 • чому орендатори класифікують договори оренди як операційну або фінансову
 • що підхід МСФЗ (IFRS) 16 практично не змінився в порівнянні з МСФЗ (IAS) 17.

Спікери

1 / 1
Наталія Соколова
Тренер-консультант, ДипИФР (Рос.), Академія бізнесу EY
Наталія Соколова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: